Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Říká se, že po ránu je to nejlepší, ale komu by se chtělo, já když ráno vstávám, tak jenom sakruju a většinou hodně spěchám, protože zaspím... :)

No když jdu ráno do práce, tak samože taky nic, ale když je volno, tak jak říkáš, je to nejlepší... ;)

o víkendu to jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ba přímo ani nevykouříš... :smich:

ja to beru z pohledu zeny, ale coz - mas pravdu spidi, i co by chlap do pusiny nestrcil pro obhajobu sve neviny lol:smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustěéééé... lol  lol  lol

I když teda jako vod chlapa jsem si ještě kouřit nenechal... :smich:  :smich:

a ani nechces nechat, ze spidi - nekaz mi obrazek o tobe :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nenechám, to byl víceméně JOKE... ;)

Navíc si myslím, že pokud by ten chlap nebyl čtyřprocenťák, tak by to ani neuměl... lol

ale vzdyt na tom nic neni - strcis to do pusiny - skoro jak s bananem, mno a pak uz tedy nejak tam neco jazycne ci rtikama provozujes, ze - zas tak tezke na nauceni by to nemelo byt... nebo si myslis, ze zenska se uz s touhle schopnosti narodi?? lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vzdyt na tom nic neni - strcis to do pusiny - skoro jak s bananem, mno a pak uz tedy nejak tam neco jazycne ci rtikama provozujes, ze - zas tak tezke na nauceni by to nemelo byt... nebo si myslis, ze zenska se uz s touhle schopnosti narodi?? lol:p

No podle mě tam práce mrštného jazýčku nesmí chybět, stějně tak jako když kluk holce masíruje jazykem pošťáka... :specool:

No nevím, jestli se s touto schopností holky rodí, ale určitě platí, že trénink je v tomto oboru nezbytný... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ať se díví... ;)

No dobrá, já to tady prostřelím jednou moc pěknou čtyřkou z letošního See a poračujeme... lol

W_20_20.jpg

mnamka - spidi, co ty a ten flip flop lak - nekde ses o tom tady bavil ;) na kdy to planujes??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...