Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No podle mě tam práce mrštného jazýčku nesmí chybět, stějně tak jako když kluk holce masíruje jazykem pošťáka... :specool:

No nevím, jestli se s touto schopností holky rodí, ale určitě platí, že trénink je v tomto oboru nezbytný... ;)

tak to ja nikda holce nic nemasirovala a ani se k temu nechystam :p

ale k tomu treninku - mam za sebou dvacet lekci, ale mam pocit, ze je stale co zdokonalovat :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnamka - spidi, co ty a ten flip flop lak - nekde ses o tom tady bavil ;) na kdy to planujes??

No pořád nad tím přemejšlím, ale klíčový je, jaký bude auto, kolik bude aut (jestli bude B4 cabrio), jinak v Modřanech celolak flip-flop za 35.000,- Kč je v celku v pohodě... :specool:

Stačí vybrat správnou barvu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pořád nad tím přemejšlím, ale klíčový je, jaký bude auto, kolik bude aut (jestli bude B4 cabrio), jinak v Modřanech celolak flip-flop za 35.000,- Kč je v celku v pohodě... :specool:

Stačí vybrat správnou barvu... ;)

nj, ja stale zapominam na to kabro - ale zas na okte to moc lidi nema ;) a ta zelena co byla ves lusovicich na zabe byla fakt mnam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja nikda holce nic nemasirovala a ani se k temu nechystam :p

ale k tomu treninku - mam za sebou dvacet lekci, ale mam pocit, ze je stale co zdokonalovat :smich:lol

No to bych vcelku pochopil, ale zase na jedné nejmenované akci (no na swingers) jsem to sledoval a docela mě to dostalo... ;)

Jj, doporučuji trénovat, opakování je matka moudrosti a otec sériové výroby... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bych vcelku pochopil, ale zase na jedné nejmenované akci (no na swingers) jsem to sledoval a docela mě to dostalo... ;)

Jj, doporučuji trénovat, opakování je matka moudrosti a otec sériové výroby... lol

bych si to mela zopakovat od prvni lekce :smich: jen model me na to nejak chybi lol

toz swingers zatim za sebou nemam - to exik se me tam snazil dostat, ale nejak s nim nebyla chut :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta krava,co to mela predemnou,tak se o to asi pekne starala. Svine jedna,vsude je to odreny,pomlaceny atd.

kochtiku, za to ale nemusela ta majitelka lol staci kdyz to vozidlo dobre nastavila a pak uz okoli se staralo o to, ze to auto je hold pomlaceny... moje na tom neni o nic lip a to vlastni chybou tam toho je jen desetinka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nezapomíná, stějně jako řízení auta... ;):D

mno hele, nechtela bych bejt v kuzi dalsiho adepta po tak dlouhe odmlce - by hrozila amputace :smich:lol leda to trenovat na bananu, ale to neni teple a tvrde, nicmene stavnate vic nez dost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno hele, nechtela bych bejt v kuzi dalsiho adepta po tak dlouhe odmlce - by hrozila amputace :smich:lol leda to trenovat na bananu, ale to neni teple a tvrde, nicmene stavnate vic nez dost :p

S tím banánem by to šlo... ;) A nebo s okurkou... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím banánem by to šlo... ;) A nebo s okurkou... lol

jenze to je desne studeny :smich: leda si to naparit, ale pak by se to mohlo zaparit, ze lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze to je desne studeny  :smich:  leda si to naparit, ale pak by se to mohlo zaparit, ze  lol

:smich::smich::smich::smich::smich:

se nesmej, to je vazna vec - si predstav ze by se ti zaparil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já už se nesměju... <_<

No nechcu Ti do toho moc kecat, ale s náhražkama to stejně moc dobře nejde, originál je originál... ;)

nahrazky nebrat lol bych mela zmenit podpis, k benalu by mel prijit aj model na oral :smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...