Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Zdar "ó nejmocnější z pekelných"  :worthy  -_-

tak co nového u Tebe?

Dá se říci, že nic :)

Mám teď 2dny volňáska, čekají mně nějaké zahradnické práce doma a chuť do toho mi jaksik schází, tak přemýšlím, jak se tomu vyhnout :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se říci, že nic :)

Mám teď 2dny volňáska, čekají mně nějaké zahradnické práce doma a chuť do toho mi jaksik schází, tak přemýšlím, jak se tomu vyhnout :disgust:

Tfujtajksl zahradnické práce nebrat <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bré ránko všem , vstávat a cvičit kol8kol4 já na váís budu dohlížet kol11lol

sem nedohlides, bo su za sedmero horami :p

bre ranko vsem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Bré ránko všem , vstávat a cvičit  kol8  kol4  já na váís budu dohlížet  kol11  lol

sem nedohlides, bo su za sedmero horami :p

bre ranko vsem -_-

Ahoj Kaci !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ahoj Míšo :) jak se mame??

Ale jo de to ... jeste ziju ... jen se mi nechce vstavat ... neda spis nechtelo :-) Mel bych lepsi veci na delani v posteli :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo de to ... jeste ziju ... jen se mi nechce vstavat ... neda spis nechtelo :-) Mel bych lepsi veci na delani v posteli :t

njn, v posteli se toho da delat hooodne lol ale nejlepsi je, kdyz tam k temu mas jeste jednu osobu - to pak je o zabavu postarana na 100 zpusobu :smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz si sehnala toho sponzora ?

myslis, ze by byl nekdo tak hloupouckej a sponzoroval me benzin?? :smich: ne ne, zatim se na to zadny chlap nechytl, tak to zkousim jeste s tim bananem lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ale jo de to ... jeste ziju ... jen se mi nechce vstavat ... neda spis nechtelo :-) Mel bych lepsi veci na delani v posteli  :t

njn, v posteli se toho da delat hooodne lol ale nejlepsi je, kdyz tam k temu mas jeste jednu osobu - to pak je o zabavu postarana na 100 zpusobu :smich::p

No to kazdopadne :-) Ale clovek si poradi i sam :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...