Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Nevíte jaký má být zítra počasí? Kolik lidí už cuklo od zítřejšího Přerova?

ma byt trosku pod mrakem lol a cuklo - cosbos psal ze nejede... a brnaci co se snazi o sraz v brne asik taky to vzdaji pro neprizen... jak jsi na tom ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se pořád na ten sraz těším, chtěl bych jet, ale taky budu muset investovat hodně do benálu a pokud by mělo celej den hustě pršet, jak tomu bylo na Vyškově, tak na srazu stejně skoro nikdo nebyl, sprinty byly taky o ničem... je to těžký no.

Ale pokud bude jenom trochu slušně tak jedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se pořád na ten sraz těším, chtěl bych jet, ale taky budu muset investovat hodně do benálu a pokud by mělo celej den hustě pršet, jak tomu bylo na Vyškově, tak na srazu stejně skoro nikdo nebyl, sprinty byly taky o ničem... je to těžký no.

Ale pokud bude jenom trochu slušně tak jedu

to ja taky budu investovat do benalu, tez to nemam za rohem...

pres den ma byt asi takto: V sobotu bude převážně oblačno, přeháňky nebo občasný déšť. Noční teploty 13 až 9 °C. Denní teploty 18 až 22 °C. Západní až severozápadní vítr 3 až 6 m/s.

takze cely den by chcat nemelo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, to abych si vzal zimní bundu :)

A jak jsem viděl fotky jakýhosi leséka, tam stát nebudeme že ne? Moje autí má rádo pouze asfalt...

Zrovna dneska jsem zaparkoval na polnačce, kde jsem se pak potřeboval vyhrabat ven a mám celý auto od bahna, ani nevíš jak jsem nadával, takže budu muset ještě celej večer leštit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, to abych si vzal zimní bundu :)

A jak jsem viděl fotky jakýhosi leséka, tam stát nebudeme že ne? Moje autí má rádo pouze asfalt...

Zrovna dneska jsem zaparkoval na polnačce, kde jsem se pak potřeboval vyhrabat ven a mám celý auto od bahna, ani nevíš jak jsem nadával, takže budu muset ještě celej večer leštit...

ja taky vecer jdu mejt, ale nevim jestli to ma cenu, kdyz bude hnusne lol

nicmene ja v pondeli vjela do pole a nejak me vrze naprava, takze neska se jeste na to kluci musi podivat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...