Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Hmm, já jsem chtěl zase lépe zaparkovat, ale nedošlo mi, že cesta je hliněná a že už dlouho prší....... :wallbash:

toz to ja jsem vcera v noci vyrazila na projizdku asi tri hodinovou po mokre ceste - hehe, jsem si uzila slalom, bo nam tu vsude poskakovaly zabicky :smich: a obcas jsem to mela aj s fontankou, bo ta voda se nemela uz kam vsakovat, tak nam to zustalo na ceste - auto je sice jak cunatko, ale bylo to fajn odreagovani lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, já jsem chtěl zase lépe zaparkovat, ale nedošlo mi, že cesta je hliněná a že už dlouho prší.......  :wallbash:

toz to ja jsem vcera v noci vyrazila na projizdku asi tri hodinovou po mokre ceste - hehe, jsem si uzila slalom, bo nam tu vsude poskakovaly zabicky :smich: a obcas jsem to mela aj s fontankou, bo ta voda se nemela uz kam vsakovat, tak nam to zustalo na ceste - auto je sice jak cunatko, ale bylo to fajn odreagovani lol

Ty se ale máš, takovýhle projížďky si dělat, to já se najezdím každej den z práce a do práce a už mě to pěkně neba, pořád ta stejná cesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se ale máš, takovýhle projížďky si dělat, to já se najezdím každej den z práce a do práce a už mě to pěkně neba, pořád ta stejná cesta...

ono je to jen jednou za cas, ale strasne me to pomaha - aspon myslim na to jak mam ridit, abych do neceho nevjela a ty zabicky me totalne rozesmaly lol nez aby clovek sedel doma a myslel na to co ho trapi, tak j lepsi si procistit hlavinku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale možná by se hodil malej seznámek a každej kdo se napíše, tak už musí povinně jet! :)

to nepomuze :D

pokud nebudou padat kroupy, tak tam budu - holky se chteji podivat na auta, takze i pres neprizen pocasi hlasam 100% ucast :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se ale máš, takovýhle projížďky si dělat, to já se najezdím každej den z práce a do práce a už mě to pěkně neba, pořád ta stejná cesta...

ono je to jen jednou za cas, ale strasne me to pomaha - aspon myslim na to jak mam ridit, abych do neceho nevjela a ty zabicky me totalne rozesmaly lol nez aby clovek sedel doma a myslel na to co ho trapi, tak j lepsi si procistit hlavinku ;)

to jo, naprosto s tebou souhlasím... A nebála jsi se policajtů? Nebo jsou to slušné projíždky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to co máš teď na čumáku je o 110 procent lepší než to hrablo na ten sníh co si tam měl předtim. lol

Musím zkušeným okem odhadnout jaký bude počasí.

Jinak děkuji za pochvalu.... -_- ten původní nárazník, to byla ještě mladistvá nerozvážnost... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to jen jednou za cas, ale strasne me to pomaha - aspon myslim na to jak mam ridit, abych do neceho nevjela a ty zabicky me totalne rozesmaly lol nez aby clovek sedel doma a myslel na to co ho trapi, tak j lepsi si procistit hlavinku ;)

Tak tak občas taky takhel vyrazim v noci jezdit je to totální relax. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to jen jednou za cas, ale strasne me to pomaha - aspon myslim na to jak mam ridit, abych do neceho nevjela a ty zabicky me totalne rozesmaly  lol nez aby clovek sedel doma a myslel na to co ho trapi, tak j lepsi si procistit hlavinku ;)

Tak tak občas taky takhel vyrazim v noci jezdit je to totální relax. lol

Mě to občas taky po cestě na chatu když jedu sám. Je to dobrej relax akorát naposled jsem před krásným úsekem se zatáčkama dojel traktor :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, naprosto s tebou souhlasím... A nebála jsi se policajtů? Nebo jsou to slušné projíždky?

pany policajty jsem mela dvakrat za prdelkou, ale jezdim tyhle jizdy pomalu, rychlost nastane, az si uvedomim ze mam vztek na vsechno kolem a vcera jsem byla uz tak mimo, ze padesat v devadesatce je u me fakt umeni :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to občas taky po cestě na chatu když jedu sám. Je to dobrej relax akorát naposled jsem před krásným úsekem se zatáčkama dojel traktor :angry:

ja zas mela vcer nejakej bagr v useku kde je stavba - sem to otocila a jela jinudy :p bo za nim bylo bordelu tfuj :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...