Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Katka: To já měl půlnoc až hodně po půlnoci, jsme ještě večer rozdělali šampáno... :D

njn, vy jste na to vsechno dva :p ja mam akorat zatez v podobe prcka, tak me to nejak zmohlo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katka: To já měl půlnoc až hodně po půlnoci, jsme ještě večer rozdělali šampáno... :D

njn, vy jste na to vsechno dva :p ja mam akorat zatez v podobe prcka, tak me to nejak zmohlo :smich:

Hmm, jasně no. Jsem chvilku řešil, jestli prcek je tvůj nebo ne, přeci jenom vypadáš hodně mladě... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katka: To já měl půlnoc až hodně po půlnoci, jsme ještě večer rozdělali šampáno... :D

Já to zabalil asi v půl desátý, byl sem totálně mrtvej. To vstávání v šest mi neudělalo nějak dobře. :D

šmarja a proč vstáváš tak brzo? Já vstal myslím v devět... :)

Měl jsem to necelou hodinku cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jasně no. Jsem chvilku řešil, jestli prcek je tvůj nebo ne, přeci jenom vypadáš hodně mladě... :)

je to moje, mel ses zeptat... adopce nebyla provedena lol vlastni vyroba :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hihi, Kačko neřikali sestřenky nic? lol nebo už si zvykly? :)

Dany ta by jeste jela rychleji, ale peta je spis takovy typ co ma rad kone jako kone a ne kone pod kapotou... ale prcek vcera jak sem jela stihacku do bohumina pres policajty - pry rychle mami, seslapni ten plyn, jedes jak ...... cenzura nutna :smich: Dance se to libilo desne moc, je maniak do aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...