Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ahoj Franku :) od dneska mam net primo u postele, takze tu budu hlidat osazenstvo hospudky, a beda vam, jestli se tu nebude nalejvat lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli to není tím, že sháníš "čikitu" a ne "chicquitu" :smich:

napravime :p no, az zacnu veci ci lidi nazyvat jmeny spravnymi , pak to taky bude lepsi nezli ten "banan" :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda, kdo to, co to tady...Borg

chlape Ty ještě nechrníš? -_-

Njn nechrním bo ještě doháním to co sem nestih vyřídit po netu za pondělí a úterý tak sem se probral z letargie a ještě řeším pár věcí,ale za chvíli to zalomím definitivně -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kači a co narozky v Přerově, povedly se? -_-

nejak tyhle narozky neslavim, vim ze jsem starsi, ale poprosila jsem par lidicek, aby me to nepripominali a s temi co se to neslavilo, se to ani nebude doslavovat - kdyztak az mi bude zas o rok vic, snad bude i lepsi nalada :)

nicmene prerov byl bajecnej a jsem moc rada, ze tam byli kluci, clovek aspon chvili nemysli na to co ho trapi a dost dobre se odreaguje a to se spidim a badyskem slo velmi jednoduse lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj Kačííí -_- hlavně pěkně dravé Polo lol

minuly rok nekde v breznu jsem si polo chtela kupovat misto oktulky, ale faktem je ze takovy vykon nemelo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda, kdo to, co to tady...Borg

chlape Ty ještě nechrníš?  -_-

Njn nechrním bo ještě doháním to co sem nestih vyřídit po netu za pondělí a úterý tak sem se probral z letargie a ještě řeším pár věcí,ale za chvíli to zalomím definitivně -_-

ááá sóóó, mno já to asik taky zabalím, zdá se, že Kača v posteli taky usnula... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kači a co narozky v Přerově, povedly se? -_-

nejak tyhle narozky neslavim, vim ze jsem starsi, ale poprosila jsem par lidicek, aby me to nepripominali a s temi co se to neslavilo, se to ani nebude doslavovat - kdyztak az mi bude zas o rok vic, snad bude i lepsi nalada :)

nicmene prerov byl bajecnej a jsem moc rada, ze tam byli kluci, clovek aspon chvili nemysli na to co ho trapi a dost dobre se odreaguje a to se spidim a badyskem slo velmi jednoduse lol

jéé ještě nespií...

udělala sis to takové, jaké jsi to chtěla mít a to je přeci nejlepší ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéé ještě nespií...

udělala sis to takové, jaké jsi to chtěla mít a to je přeci nejlepší ;)-_-

udelala :D ale dneska tedy vcera strahov - mno nic moc :( nejak me proste chybej ti nasi kluci octaviansti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...