Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Na Hardware sem odbornik ... mam to i v popisu prace :-)  viz www.cns.eu ... nekecam  ;)

proto se obracim na tebe - jsi proste kompetentni osoba, ktera by to mohla trosku "protahnout" :smich:lol:p

Jinak to kazdopadne jsem :-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážená společnosti odebírám se do krajin bez přístupu k internetu, tudíž zatím pá a večer jsem tu jak na koni .... e teda na octě -_--_--_--_--_-kol118kol117kol11

bye radus -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážená společnosti odebírám se do krajin bez přístupu k internetu, tudíž zatím pá a večer jsem tu jak na koni .... e teda na octě -_--_--_--_--_-kol118kol117kol11

Me se pane a at Ti to utece !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takových "odborníků" by se tu jistě našlo

oukej, tak kdo ma nejdelsi praxi lol si pak vyberu jo a fotky posilejte taky :smich:

Nejdelsi ???? Saaaakra ja mam kratouckou ... ale slysel sem ze i malej kasparek umi hrat velke divadlo ??? :unsure: Nebo to sou kecy ? :unsure:

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud profil nelže, tak Katka měla minulý týden narozeniny. Tedy vše nejlepší a jednu rundu whisky pro všechny. Na mne!!! (Doufám, že tu berou Central v hodnotě 25,- Ká)

nelze, sem hold o dalsi rok a den starsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdelsi ???? Saaaakra ja mam kratouckou ... ale slysel sem ze i malej kasparek umi hrat velke divadlo ??? :unsure: Nebo to sou kecy ? :unsure:

:smich::smich::smich:

zalezi na herci, jak si s nim umi pohrat a na protagonistce, jestli si jej umi postavit... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud profil nelže, tak Katka měla minulý týden narozeniny. Tedy vše nejlepší a jednu rundu whisky pro všechny. Na mne!!! (Doufám, že tu berou Central v hodnotě 25,- Ká)

nelze, sem hold o dalsi rok a den starsi ;)

No ještě to není tak hrozné :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdelsi ???? Saaaakra ja mam kratouckou ... ale slysel sem ze i malej kasparek umi hrat velke divadlo ???  :unsure: Nebo to sou kecy ?  :unsure: 

:smich:  :smich:  :smich:

zalezi na herci, jak si s nim umi pohrat a na protagonistce, jestli si jej umi postavit... :p

-_-lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...