Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Se má, ale aspon si oddechneš a můžeš hledat tu čikitu.  :D

oddech sic potrebuji od toho dablika, ale uz me tu chybi...

a s tou cikitou - prvni krok sem udelala, druhy krok a tedy ten posledni je uz na nem, ale zatim se k temu nevyjadril :smich::p bych spis rekla, ze je to banan nez cikita lol

Nic nechápu :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddech sic potrebuji od toho dablika, ale uz me tu chybi...

a s tou cikitou - prvni krok sem udelala, druhy krok a tedy ten posledni je uz na nem, ale zatim se k temu nevyjadril  :smich:  :p  bych spis rekla, ze je to banan nez cikita  lol

Jen aby to dobře pochopil, přeci jenom ty vedení občas bývají dlouhááá. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se má, ale aspon si oddechneš a můžeš hledat tu čikitu.  :D

oddech sic potrebuji od toho dablika, ale uz me tu chybi...

a s tou cikitou - prvni krok sem udelala, druhy krok a tedy ten posledni je uz na nem, ale zatim se k temu nevyjadril :smich::p bych spis rekla, ze je to banan nez cikita lol

Nic nechápu :(:(

Přečti si tak 95 stránek dozadu a třeba to pochopíš. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby to dobře pochopil, přeci jenom ty vedení občas bývají dlouhááá. :D

tady moc nejde o vedeni, ale o podani a v tom mam ja spis dlouhe vedeni lol nicmene davam tomu jeste par mesicu cas :smich: bo na tydny bych to videla hodne mizerne lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět LOGIN-2.pokus, tak doufám, že už Vám budu stíhat :D  :D

Jinak dobrý předpolední fšem, se kterýma jsem se dnes ještě nepozdravil  -_-

Nazdárek, pane tyresmaster. -_-

na ja, herr reifenmeister, das bin ich :D

guten pták -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera když jsem se nalogoval jsem utrpěl malinký šok. Admini zde na serveru se nechali inspirovat tou bandou v poslanecké směmovně (zákonodárci) a po jejich vzoru bodového systému to zavedli i zde. :smich::smich::smich: Za různé, přesně nespecifikované, přestupky se přidělují varování a odečítají se body. Může to vyustit až v zákaz činnosti na fóru. :smich::smich: Jen aby to nebyl prostor pro korupci lol

Jo, ale dali nám míň bodů, než kolik máme těch silničních! :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera když jsem se nalogoval jsem utrpěl malinký šok. Admini zde na serveru se nechali inspirovat tou bandou v poslanecké směmovně (zákonodárci) a po jejich vzoru bodového systému to zavedli i zde. :smich::smich::smich: Za různé, přesně nespecifikované, přestupky se přidělují varování a odečítají se body. Může to vyustit až v zákaz činnosti na fóru. :smich::smich: Jen aby to nebyl prostor pro korupci lol

Jo, ale dali nám míň bodů, než kolik máme těch silničních! :ph34r:

Tady bude vyjednávání jednodušší - policajtovi přes držku nedáš :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...