Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

No včera když jsem se nalogoval jsem utrpěl malinký šok. Admini zde na serveru se nechali inspirovat tou bandou v poslanecké směmovně (zákonodárci) a po jejich vzoru bodového systému to zavedli i zde.  :smich:  :smich:  :smich:  Za různé, přesně nespecifikované, přestupky se přidělují varování a odečítají se body. Může to vyustit až v zákaz činnosti na fóru.  :smich:  :smich:  Jen aby to nebyl prostor pro korupci  lol

Jo, ale dali nám míň bodů, než kolik máme těch silničních! :ph34r:

Tady bude vyjednávání jednodušší - policajtovi přes držku nedáš :smich::smich::smich:

No admina taky jen tak nechytneš, může být až na druhé straně republiky. Ale faktem je, že když mu dáš (do držky) tak ti aspon nikdo nesdělí podezření ze spáchání trestného činu útoku na veř. činitele. Což je pozpochyby výhoda :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No admina taky jen tak nechytneš, může být až na druhé straně republiky. Ale faktem je, že když mu dáš (do držky) tak ti aspon nikdo nesdělí podezření ze spáchání trestného činu útoku na veř. činitele. Což je pozpochyby výhoda :smich::smich:

On nám to Jiřík bude umazávat, viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naštěstí trest spočívá jen v někalika hodinovém zákazu a ne až na jeden rok lol

a kdyz na ne udelas ocka, tak i jen par minutek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No očka můžeš házet Ty, ta moje asi fungovat na adminy nebudou :smich::smich::smich:

ja nemusim, bo ja tu bordel nedelam :p kdyz bude nejhur, tak ti ty moje ocka propujcim :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn já se o ně kdyžtak přihlásím. Dostanu svěřen kus hardwaru :smich::smich:

se smejes, ale vcera kdyz sem delala poradek v PC, tak se me vymazal nejaky systemovy soubor a po zapnuti to hlasa nejakou chybicku, proto ten hardware :smich:lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn já se o ně kdyžtak přihlásím. Dostanu svěřen kus hardwaru  :smich:  :smich:

se smejes, ale vcera kdyz sem delala poradek v PC, tak se me vymazal nejaky systemovy soubor a po zapnuti to hlasa nejakou chybicku, proto ten hardware :smich:lol:p

Jo aha, tak to jo. No líbí se mi ten trpný rod. Sám se asi nesmazal, ne? :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn já se o ně kdyžtak přihlásím. Dostanu svěřen kus hardwaru  :smich:  :smich:

se smejes, ale vcera kdyz sem delala poradek v PC, tak se me vymazal nejaky systemovy soubor a po zapnuti to hlasa nejakou chybicku, proto ten hardware :smich:lol:p

Jo aha, tak to jo. No líbí se mi ten trpný rod. Sám se asi nesmazal, ne? :smich::smich::smich:

:o trpný rod - to si uz ani nepamatuju z ty ZS :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha, tak to jo. No líbí se mi ten trpný rod. Sám se asi nesmazal, ne? :smich::smich::smich:

on byl problemek v tom, ze jsem tu mela jeste nahrany jeden disk a ten se mazal a neco se kopcilo ke me a pak prebytek sel do ksaaaa, njn, ale slo to aj s nejakym souborem co ma na starost snad dvd vypalovacku, ktera jiz pred casem byla odstavena z provozu pro nedokonale otaceni disku pri zapisovani - zleva do prava a nebo z prava do leva :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halóóó... Je tu někdo...?

tu jsme spidi ;) jo dotaz - plati el vicepresidento, ja jen jestli se treba nevyhlasi vyberove rizeni, bo te nevidim ve clenech OC... :smich: cim to bude?? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...