Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

ono pro mne je lepsi vymenit cely ten naraznik - po zime je silene poskrabany ;)

no tak to sis měla včera prohlídnout mojí haupnu tak je samá dírka od kamínků ;)

no ja po te ceste z besidky to mam osekany jako prase :(:(

Já ne. Já jel první ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ale nemam diry od kaminku, ale zespoda to je od ledu seskrabany ten lak :( a celkem hodne - to mam z teho, ze jsem uhybala protijedoucim autum... faktem je, ze by to ten nastavec mohl zakryt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ho nech opravit...nalakuj i listu do narazniku a mas po starostech a bude to pekny

no jestli to bylo na mě tak na to ted nemám moc financí docela mě na dlouho vydojil byt a taky prcek...jediný ulitý penízky jsou na folie, ale nechci moc tmavý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ale nemam diry od kaminku, ale zespoda to je od ledu seskrabany ten lak :( a celkem hodne - to mam z teho, ze jsem uhybala protijedoucim autum... faktem je, ze by to ten nastavec mohl zakryt...

to by zakryl okoukni to u molláčků ;) Petr Ti to určitě rád nalepí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono pro mne je lepsi vymenit cely ten naraznik - po zime je silene poskrabany ;)

no tak to sis měla včera prohlídnout mojí haupnu tak je samá dírka od kamínků ;)

no ja po te ceste z besidky to mam osekany jako prase :(:(

<_<:angry: Mi povidej :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by zakryl okoukni to u molláčků ;) Petr Ti to určitě rád nalepí ;)

no uvidim - zalezi na tom, jak moc to bude skrabnuty z boku u kola - na ty cerny jsou ty cary dost videt :( jinac dik za tip ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ho nech opravit...nalakuj i listu do narazniku a mas po starostech a bude to pekny

no jestli to bylo na mě tak na to ted nemám moc financí docela mě na dlouho vydojil byt a taky prcek...jediný ulitý penízky jsou na folie, ale nechci moc tmavý

to nebylo na tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by zakryl okoukni to u molláčků ;) Petr Ti to určitě rád nalepí ;)

no uvidim - zalezi na tom, jak moc to bude skrabnuty z boku u kola - na ty cerny jsou ty cary dost videt :( jinac dik za tip ;):)

no ono i na tý mojí fialový je to vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono pro mne je lepsi vymenit cely ten naraznik - po zime je silene poskrabany ;)

no tak to sis měla včera prohlídnout mojí haupnu tak je samá dírka od kamínků ;)

no ja po te ceste z besidky to mam osekany jako prase :(:(

<_<:angry: Mi povidej :disgust:

no taky z toho nejsem nadsenej...jeste ze jsem tam nedal ten novej naraznik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k ty ceste z besidky - ja mam auto taky otluceny, ale defakto si za to muzeme kazdy sam - kdyby jsme nejeli jak silenci a nenalepeni na sebe, tak se nic nedeje - je tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ho nech opravit...nalakuj i listu do narazniku a mas po starostech a bude to pekny

no jestli to bylo na mě tak na to ted nemám moc financí docela mě na dlouho vydojil byt a taky prcek...jediný ulitý penízky jsou na folie, ale nechci moc tmavý

to nebylo na tebe

acha, ale je fakt, že by to taky potřebovalo ;)...

@Katka dostala si od systemcaru na folie atest???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Henslik: na zadnich oknech ho tam mam nalepeny, predni ne, bo porusuji zakony... pokud myslis atest co je jako list papirtu a tam jsou napsane nejake zvasty, tak ten nemam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tu se těším ;)

jj ja taky...jinak s tema foliema...pozor na predni skla...od cervence to bude jedna z veci kterejma budes policajty otravovat ;)

Buzaraceeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...