Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ahooj Kačíku -_-  -_- ...teda dneska sem chytl takovou bandu de.... mezi Bílovcem a Fulnekem až hruza  fuck

njn, ja to proto obcas objizdim pres lukavec ;) oni ti mistni lide jsou ponekud divni :smich:

tak jestli ten fotřík s Ačkem na SPZ byl místní nevím lol ,ale na cestě se projevoval nepředvídatelně no a když jsem ho chtěl předjet v kopci před Fulnekem tak mě blbec vytlačil do krajnice neb chtěl asi taky předjíždět a mě si nevšiml, naštěstí sem ho viděl že vybočuje do mě, tak sem to zašlápl a samože muj oblíbený klaksonek použil, což ho hrozně namýchlo debila...takže ja pul autem ve škarpě, on taky zastavil a blokl asi 10 aut v obou směrech....no debil na entou fuckfuck naštěstí se nic nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli ten fotřík s Ačkem na SPZ byl místní nevím lol ,ale na cestě se projevoval nepředvídatelně no a když jsem ho chtěl předjet v kopci před Fulnekem tak mě blbec vytlačil do krajnice neb chtěl asi taky předjíždět a mě si nevšiml, naštěstí sem ho viděl že vybočuje do mě, tak sem to zašlápl a samože muj oblíbený klaksonek použil, což ho hrozně namýchlo debila...takže ja pul autem ve škarpě, on taky zastavil a blokl asi 10 aut v obou směrech....no debil na entou fuckfuck naštěstí se nic nestalo

s Ackem je tam mistnich :smich: jedno vlastni aj exik lol a aj ten fotrik by na nej sedel :smich:

no hlavne ze se nic nestalo, ale ta cesta tam je nic moc - hodne neprehledna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s Ackem je tam mistnich :smich: jedno vlastni aj exik lol a aj ten fotrik by na nej sedel :smich:

no hlavne ze se nic nestalo, ale ta cesta tam je nic moc - hodne neprehledna....

nějaká stříbrná kokta dopravni stavby či co ;) jj všechno v klidku ;)

Franku hoooj -_- -_- -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua nejak nam to upada :disgust:

No protoze se flakate !!! -_-

kua vzdyt tu sedim zase skoro cely den

No ja byl jen rano a to to jelo .. pridu ted a stoji to koukam za prd ... vsichni chrapete !!! Dejte si kafco :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...