Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Bud v klidu ze by mi to tak rychle neuvadlo ;-)  :D

ona otazka je, za jak dlouho by to vubec se vzpruzilo :p

Hahaha :-) No tak s tim si hlavu vubec nelamej :-) ... Nez by byly kalhoty dole je tvrdej jak skala :-) S tim problem neni :D:Dlol:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha :-) No tak s tim si hlavu vubec nelamej :-) ... Nez by byly kalhoty dole je tvrdej jak skala :-) S tim problem neni :D:Dlol:D:D

toz to zenska vubec ani nemusi vynakladat zadne usili :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha :-) No tak s tim si hlavu vubec nelamej :-) ... Nez by byly kalhoty dole je tvrdej jak skala :-) S tim problem neni  :D  :D  lol  :D  :D

toz to zenska vubec ani nemusi vynakladat zadne usili :smich:

No toz na zacatku urcite ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja byl jen rano a to to jelo .. pridu ted a stoji to koukam za prd ... vsichni chrapete !!!  Dejte si kafco :-)

jdu pro kavu...jeset se spidakem to docela slo ;)

Jo taky si udelam !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toz na zacatku urcite ne ;)

ty se pak ale vymykas tomu porekadlu - zenska ktera si ho neumi postavit si ho nezaslouzi :p a podle toho co si napsal, tak si ho zaslouzi vsechny :smich: bo mas asi strasne citlivej teleskop lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toz na zacatku urcite ne  ;)

ty se pak ale vymykas tomu porekadlu - zenska ktera si ho neumi postavit si ho nezaslouzi :p a podle toho co si napsal, tak si ho zaslouzi vsechny :smich: bo mas asi strasne citlivej teleskop lol

Hahaha ted si me rozesmala :-) Teleskop :-) ... no todle porekadlo neznam takze :-) ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nespete ...  :huh:

já mám na notasu enem 230kb/s takže než odpovím Vy nasekáte další stranu :smich:lol

230kbit/s by ti melo stacit pane .. to neukecas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua uchylarna je jinde lol  lol

to ja nezacala lol misanek je pres uchylne temata, ja jen pokracuji v tematu a vyjimecne neplodim OT :smich:

Jaaaa ? Ja nic ja stydlivy chlapec ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt si jeste nezacal .. a navic uz je nakejch 35 let a si v duchodu !  :D

dnes jsem udelal docela dost prace...sef bude mit radost ;)

no 165 příspěvků a 2. místo v TOP10 za Michalem není zrovna na pochvalu... :smich:

Dyt keca ... .. no jo vlastne keca tady na foru furt :-) ... mozna ma pochvalu za hodne postu !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt si jeste nezacal .. a navic uz je nakejch 35 let a si v duchodu !  :D

dnes jsem udelal docela dost prace...sef bude mit radost ;)

no 165 příspěvků a 2. místo v TOP10 za Michalem není zrovna na pochvalu... :smich:

Za mnou ? Dyt sem tu celej den nebyl a prisel az ted ... proste to blbe ukazuje ja s Bauim vubec nepiseme .. proste 24hrs blbost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...