Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

ja vim, i kdyby s tim byly moc problemy, tak sem s klukama ze systemcaru domluvena, ze me tam daj slabsi, ale zatim kolem cajtiku jezdim se stazenyma okynkama... no uvidime... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tu se těším ;)

jj ja taky...jinak s tema foliema...pozor na predni skla...od cervence to bude jedna z veci kterejma budes policajty otravovat ;)

Buzaraceeee

To jo, ale po 1.7. se chystají ve velkým na silnice a sázet body. Abysme nejezdili na srazy na kole :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tu se těším ;)

jj ja taky...jinak s tema foliema...pozor na predni skla...od cervence to bude jedna z veci kterejma budes policajty otravovat ;)

Buzaraceeee

To jo, ale po 1.7. se chystají ve velkým na silnice a sázet body. Abysme nejezdili na srazy na kole :angry:

To mi nehrozi ja mam na auti vse schvaleny a jezdim dle predpisu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já bych stejně dal dopředu jen tak lehce zatmavený ...nčernotu zase nechci

kdyz si do teho sednes, tak zas takova cernota to neni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale po 1.7. se chystají ve velkým na silnice a sázet body. Abysme nejezdili na srazy na kole :angry:

vsak jo vzdyt to pisu ;) takovy barevny parkovacky a neosvetleny rz a tak podobne bych rek ze vsichni hodne rychle predelaj ;)

to jo, ale docela by mě zajímalo co Ti dementi budou třeba říkat na bílý diody v parkovačkách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja taky...jinak s tema foliema...pozor na predni skla...od cervence to bude jedna z veci kterejma budes policajty otravovat ;)

no pokud máš atest,tak Ti můžou vlízt na hrb. B)

hmm tak to bych rek ze ne...musis mit urcitou propustnost svetla kterou nesmis prekrocit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, ale docela by mě zajímalo co Ti dementi budou třeba říkat na bílý diody v parkovačkách ;)

to bych rek ze nic ale na modry a podobny barvy...ja je tam stejne nedavam protoze me to hned praskalo :(

mě taky z toho si nic nedělej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jo, ale právě kvůli švestkám, abych tak neprovokoval

taky se snazim s tim neprovokovat a benga se me vyhybaj... vcera kolem jedenacty vecer jsme vyjizdely od kotvy s Ivou - pred nama cajti a ja okynka dolu :D Iva nadavala, bo ji byla zima, ale ja byla aspon trosku klidnejsi :D bo ona ta cernota z venku jde videt celkem hodne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale po 1.7. se chystají ve velkým na silnice a sázet body. Abysme nejezdili na srazy na kole :angry:

no jestli bude někdo potřebovat náhradní jednostopou dopravu na vlastní pohon mile zařídím vhodný stroj ::' - ale jinak pravda , že už se placatý čepice těší jak slepica na sopel :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja taky...jinak s tema foliema...pozor na predni skla...od cervence to bude jedna z veci kterejma budes policajty otravovat ;)

no pokud máš atest,tak Ti můžou vlízt na hrb. B)

hmm tak to bych rek ze ne...musis mit urcitou propustnost svetla kterou nesmis prekrocit ;)

Přesně tak ;) . A oni budou přesně vědět jak to má vypadat a sázet body a atest nebude zajímat je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...