Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Nazdar Jiříku. Jak je?

zdar péto :D-_-

Bídáku, jakto, že nejedeš zítra? Já se těšil jak pokecáme :(

péto,jel bych,ale slavím narozeniny,bylo to už dlouho domluveno,na pokec bude ještě dost času :D:specool: hned třeba příští sobotu je sraz v Příbrami a následný víkend je praha Letnany ajsem registrovany,tak doraž :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

péto,jel bych,ale slavím narozeniny,bylo to už dlouho domluveno,na pokec bude ještě dost času :D:specool: hned třeba příští sobotu je sraz v Příbrami a následný víkend je praha Letnany ajsem registrovany,tak doraž :D

tak pribram mozna jo...ale letnany asi ne coz me sere :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

péto,jel bych,ale slavím narozeniny,bylo to už dlouho domluveno,na pokec bude ještě dost času :D  :specool: hned třeba příští sobotu je sraz v Příbrami a následný víkend je praha Letnany ajsem registrovany,tak doraž :D

tak pribram mozna jo...ale letnany asi ne coz me sere :(

byl jsem přemluven,tak zkusím letnany nočku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Jiříku. Jak je?

zdar péto :D-_-

ucitva poklona pane velkotovarniku ;)

uctivost pane kplego :D .......jo opětovně vše nej k svátku :D-_-

já neveděl že Baui je Heřman :D tož vše nej pane Baui Heřmane :smich::smich:

Jiřiků čůůůs -_--_--_-

néné Márty :D:D pátek bláznů svátek :D a tak každý týden slavíme s bauím :smich:

jinák čáááááááááágo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

péto,jel bych,ale slavím narozeniny,bylo to už dlouho domluveno,na pokec bude ještě dost času :D:specool: hned třeba příští sobotu je sraz v Příbrami a následný víkend je praha Letnany ajsem registrovany,tak doraž :D

No tak to jo. A dovoluju si popřát vše nej ikdyž mám pocit, že s mírným zpožděním, ale nějak jsem nestíhal ;)

Hoď mi nějaký info o těch Letňanech, Příbram nemůžu, protože slaví Péťa narozky, ale Letňany v pohodě a je to kousek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

néné Márty  :D  :D    pátek bláznů svátek :D  a tak každý týden slavíme s bauím  :smich:

jinák čáááááááááágo

presne tak -_--_--_-

takovej nas svatecni dan...chodime do prace v kvadrech a davame si drahe dary :smich::smich:

Si Vás nějak v tom kvádru neumím představit :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...