Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

já to mám na notasu zrzaté, zajímací teda :)

No tak je to takove extremni :-) ... uplne me ve spojitosti s tou barvou napadlo neco ale radsi drzim hubu :-)))) ...

a coooo

Radsi nic :-) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud tak ohleduplna ke vsem okolo a nech to radsi doma ju

:smich::smich:

ja ohleduplna jsem, ale kdyz uz sem ridila jine vozy teto znacky a vykonnejsi, tak proc nezkusit i mene vykone, ze lol neboj, budu davat pozor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm pekne ... ale stejne bych to nechtel !  ;)

heh a jeste je celkem novej lol ja ho taky nechci, jen se s tim svezu a to je vse ;)

Tak to pak vrat a rekni tatikoj at priste priveze poradnou karu ze zlata Octule !!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tatik vozi jen mergly, smarty nebo chryslery - ke skodovkam se jeste nedopracoval :smich:

Tak kdyz mergly tak AMG a ne takove sracky :-) Dyt sem Ti prve daval priklad :-)

post-31-1155302262.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si nepotucim co si ma pujcit jednou za rok za auto, kdyz si to vybirala nevesta :( mam jen radost z oho ze to budu na chvili mit, vis misulko... a AMG bych asi neuridila - to uz bych opravdu prenechla doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si nepotucim co si ma pujcit jednou za rok za auto, kdyz si to vybirala nevesta :( mam jen radost z oho ze to budu na chvili mit, vis misulko... a AMG bych asi neuridila - to uz bych opravdu prenechla doma.

Ale uridila porc by ne :-) Jen to chce opatrne a s rozvahou ;-) Jinak ja bych si to samo taky pucil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde :o

jeden mi napise, at to auto radeji necham doma, druhej ze by do toho pomalu nesedl - me kazite radost :( a navic nikdo mi nepomaha s tim automatem - uz posledne sem s tim zapasila :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...