Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

a kde :o

jeden mi napise, at to auto radeji necham doma, druhej ze by do toho pomalu nesedl - me kazite radost :( a navic nikdo mi nepomaha s tim automatem - uz posledne sem s tim zapasila :(

Co na automatu neni jasne ? Proste das z N na D a jedes :-) Pripadne tiptronic a tam je to jasny ! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde :o

jeden mi napise, at to auto radeji necham doma, druhej ze by do toho pomalu nesedl - me kazite radost :( a navic nikdo mi nepomaha s tim automatem - uz posledne sem s tim zapasila :(

Co na automatu neni jasne ? Proste das z N na D a jedes :-) Pripadne tiptronic a tam je to jasny ! -_-

Pripadne z P na D ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A krome toho ze nesnasim mercedesy tak uz vubec nesnasim automaty :-) ... i kdyz u luxusniho vozu uz bych to mozna prekousnul ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me to tak jasny na jedne krizovatce nebylo... chybel me tam pedal a ta packa byla u omezovace a ja misto zmacknuti aby se to pohlo dopredu tak sem zapla omezovac - dve minuty trvalo tatinkovi nez me vystridal :smich: ale pak v klidu me to vysvetlil a na dalnici sem se opet premakla -auto v pohode, ja taky, ale tatik to nepobiral lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KURVA nejak se mi pletou pismenka !!! ... sorry za BAD WORDS

co to je to BAD WORDS?? :(

www.slovnik.cz :-)

a proc to nenapises rovnou ze to zname tohle :disgust:

znamena to sprosta slova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KURVA nejak se mi pletou pismenka !!! ... sorry za BAD WORDS

co to je to BAD WORDS?? :(

www.slovnik.cz :-)

a proc to nenapises rovnou ze to zname tohle :disgust:

Pac kdyz si to sam najdes tak si to i zapamatujes ;-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý podvečer  -_-  -_-

tak co se tu celý den dělo?

Cauky .. jak vidis nic moc a bude hur dneska bude mrtvo jako kazdej vecer ! ;)

jj, víkendy, to bývá totálka, všichni vyrazí někam do terénu a tady pak chcípl hafan ;):D

a ti, co nikam nevyrazí, tu stejně nejsou, neb toho tlachání tady mají dost za celý týden z práce :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...