Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

tak tu řidičku nepoznávám :smich::smich:

;) ale jelo se s tim kraaasne - ete do zejtra to mam k dispozici, tedy az to prijede, tak asi vim co bude dneska vecer - projizdka o5 prahou - strasne si tu jizdu v tom vychutnas - je to hold luxus :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze to neni "skoda" bych aspon udelala nejakej clanek k vittovi na stranky, ale tohle me tam asi neda :smich:

to zkus, já myslím, že jako osobní zkušenost člena (členky) OC by to tam mohl dát, mně třeba se Ečko docela líbí a vůbec by mi nevadilo, kdybych si něm něco přečetl na stránkách OC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zkus, já myslím, že jako osobní zkušenost člena (členky) OC by to tam mohl dát, mně třeba se Ečko docela líbí a vůbec by mi nevadilo, kdybych si něm něco přečetl na stránkách OC ;)

no uvidim, neco splacame dohromady a kdyztak to vitto smazne... mozna by bylo dobre udelat mensi porovnani s nejakou nacipovanou oktuli co ma tez nejak kolem 210 koniku, ale to asik bude problem, ze :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by si srovnávala naprosto rozdílná auta (i kdyby se našla ta 200k. okta), já bych to nechal jen jako takovou malou reportáž...taková malá zkušenost s vozem úplně jiné kategorie...

jj, nicmene spolecnou fotku okty a medoura si neodpustim lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by si srovnávala naprosto rozdílná auta (i kdyby se našla ta 200k. okta), já bych to nechal jen jako takovou malou reportáž...taková malá zkušenost s vozem úplně jiné kategorie...

jj, nicmene spolecnou fotku okty a medoura si neodpustim lol

ty pocíty krátkodobého užití si luxusu znám ;) meďáka nemusím radši BMW nebo Audi

jinak hezké deštivé odpoledne všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...