Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

každý za své.Sraz pátek 17.00 na Ruzyni :D  :D

hehe, tak si dej bacha na 62km D1 na tu 60tku ;)

Joooo ? Taky tam pojedu tak dobre vedet !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to nezacinej mas rozum ! O je pak totalni zavislost a ses pak vlastne KO ... Znam .. rok sem hral intenzivne, nejlepsi ceska guild ... parkrat sme byli v LEVELu apod :) Proste HARDCORE gaming ... 8 hodin denne pres tyden o vikendu od rana do vecera !!! ;)

Tak to je presne ono, ceho se obavam. Kvuli Oblivionu sem nakoupil novou grafarnu, disk, a cpu a jeste me ceka upgrade ramky. A tohle by bylo jeste horsi, casu mam hrozne malo a tak leda si najit praci, kde by se v ni dalo hrat lol Koukam, ze ses jeste vetsi blazen, nez ten muj kamos :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to nezacinej mas rozum ! O je pak totalni zavislost a ses pak vlastne KO ... Znam .. rok sem hral intenzivne, nejlepsi ceska guild ... parkrat sme byli v LEVELu apod :) Proste HARDCORE gaming ... 8 hodin denne pres tyden o vikendu od rana do vecera !!!  ;)

Tak to je presne ono, ceho se obavam. Kvuli Oblivionu sem nakoupil novou grafarnu, disk, a cpu a jeste me ceka upgrade ramky. A tohle by bylo jeste horsi, casu mam hrozne malo a tak leda si najit praci, kde by se v ni dalo hrat lol Koukam, ze ses jeste vetsi blazen, nez ten muj kamos :)

Uz ne pane ... v lednu sem skoncil ... fakt to bylo trosku psycho tak sem rekl DOST a ze dne na den sem skoncil !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...