Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Projedeš kolem tý benzínky co jsem tě vyzvedával o vánocích a hned za ní sjedeš směr Jičín, zůstaneš v odbočovacím pruhu, po pravé straně uvidíš nákupní centrum, benzínku a za ní McDonald. Odbočíš doprava k tomu a přijedeš k McDonaldu na parkoviště. To zvládneš ;)

radsi tam nalep cedule voe :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to se mate - ja pro vsi jistotu jeste neobedvam, bo do ted sem tu stlacila kilo a pul bananu chiquita :p

To znam ... jak si koupim banany tak je dokazu za vecir sporadat :o) 6 kousku mi nedela problem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapes to spravne - je to aj se slupkama, ale ty mel dastos - bylo to cca 8 bananu - fakt mnamka - jela sem to od rana do ja nevim kdy, ale uz tu proste nejsou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem se bavila s MartinemRS, tak jsme probrali co ti nasi milacci jedi a tez rikal, ze ta jejich fenka je vsezravec - u labradoru to asik nebude nic zvlastniho :D a to vam nekdy vyfotim, jak dastysek pije kolu nebo sampus a ji kiwi :D

Editováno: , autor: Katka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem se bavila s MartinemRS, tak jsme probrali co ti nasi milacci jedi a tez rikal, ze ta jejich fenka je vsezravec - u labradoru to asik nebude nic zvlastniho :D a to vam nekdy vyfotim, jak dastysek pije kolu nebo sampus a ji kiwi :D

Jo u nasich pes i segry pes ty taky sezerou vsecko !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem se bavila s MartinemRS, tak jsme probrali co ti nasi milacci jedi a tez rikal, ze ta jejich fenka je vsezravec - u labradoru to asik nebude nic zvlastniho :D a to vam nekdy vyfotim, jak dastysek pije kolu nebo sampus a ji kiwi :D

Aby ho nebolelo bříško ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem se bavila s MartinemRS, tak jsme probrali co ti nasi milacci jedi a tez rikal, ze ta jejich fenka je vsezravec - u labradoru to asik nebude nic zvlastniho :D a to vam nekdy vyfotim, jak dastysek pije kolu nebo sampus a ji kiwi :D

Jinak ten muj milacek zere jen NATURAL :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si mel dobreho ?

kureci kousky s hranolkama...a jedno male pivecko -_-

Dobryyyyyyyy .. ja si dal pikantni veprovou smes s ryzi a k tomu jednu KOFOLU :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ho nebolelo bříško ;)

to si myslim ze ne, bo mu ta strava moje vyhovuje vic jak psi - tu me vetsinou vyzvrati ven, ale dela to uz od stenete... veterinar rikal, ze to se snad casem podda, a bude zrat to co pesani maji bastit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...