Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Aby ho nebolelo bříško  ;)

to si myslim ze ne, bo mu ta strava moje vyhovuje vic jak psi - tu me vetsinou vyzvrati ven, ale dela to uz od stenete... veterinar rikal, ze to se snad casem podda, a bude zrat to co pesani maji bastit ;)

Jednoduchej recept ... nic jineho nez tu psi bych mu nedaval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl rybí fílé po kavkazsku /nějaky sos/ s brambory. Taky dobrý.

Přátelé jdu teď něco dodělat, pak dom protože musím s autem do servisu a pokud by jsme se již náhodou neviděli tak se na Vás zítra v 20 těším v Boleslavi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl rybí fílé po kavkazsku /nějaky sos/ s brambory. Taky dobrý.

Přátelé jdu teď něco dodělat, pak dom protože musím s autem do servisu a pokud by jsme se již náhodou neviděli tak se na Vás zítra v 20 těším v Boleslavi ;)

telefon mam tak kdyz tak zavolam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze prave ta psi strava dastosovi nejede - spis takto - sni to, ale telo to vubec nestravi - doktor mi doporucil mu davat prave jen krmivo pro psy, ale pak sam videl, ze dastysek slabne a nic krom vody nestravil, takze ubiral i na hmotnosti, proto jsem rada, ze aspon neco stravi a jeste k temu dostava tablety jako formu doplnku stravy :) a tloustne az bych pomalu rekla, ze by se mela nasadit dietka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda , chtel jsem sebou vzit |

<---------------------------------

no to muzes :o;)-_-

:D Kulturka co ? Kdyz ja na KOZY nejsu :-) Ja mam radsi kdyz ma baba peknej zadecek :-) To mi je pak jedno jestli nahore ma velikost 1 nebo 5 :D:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Kulturka co ? Kdyz ja na KOZY nejsu :-) Ja mam radsi kdyz ma baba peknej zadecek :-) To mi je pak jedno jestli nahore ma velikost 1 nebo 5 :D:t

:D chlap :smich:

vetsina z chlapu tvrdi, ze nejvic obdivuje na zenskych prdelku a je mu jedno, jakou velikost maji poprsi - kecy... chlap prvne kam kouka tak jsou prsa, pak mozna az ten zadek :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  Kulturka co ? Kdyz ja na KOZY nejsu :-) Ja mam radsi kdyz ma baba peknej zadecek :-) To mi je pak jedno jestli nahore ma velikost 1 nebo 5    :D  :t

:D chlap :smich:

vetsina z chlapu tvrdi, ze nejvic obdivuje na zenskych prdelku a je mu jedno, jakou velikost maji poprsi - kecy... chlap prvne kam kouka tak jsou prsa, pak mozna az ten zadek :p

Tak to se devce pletes .... ja se vzdy zasadne koukam na zadecek :-) ... Pak shlednu celou postavu, oblicej a pak mozna az prsa ;)

A kdyz uz reaguju tobe tak tvuj zadecek se mi libi !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se devce pletes .... ja se vzdy zasadne koukam na zadecek :-) ... Pak shlednu celou postavu, oblicej a pak mozna az prsa ;)

A kdyz uz reaguju tobe tak tvuj zadecek se mi libi !!! -_-

no ale kdyz ji potkas ja jde proti tobe tak ja zacinam oblicejem...ale je pravda ze nejaky je lepsi videt jen ze zadu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz uz reaguju tobe tak tvuj zadecek se mi libi !!! -_-

ja su spokojena se svym zadeckem, to ano, ale na tom DVD tedy jako nic proti me, ale mozna by to chtelo nejaky ten cm ubrat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se devce pletes .... ja se vzdy zasadne koukam na zadecek :-) ... Pak shlednu celou postavu, oblicej a pak mozna az prsa  ;)

A kdyz uz reaguju tobe tak tvuj zadecek se mi libi !!!  -_-

no ale kdyz ji potkas ja jde proti tobe tak ja zacinam oblicejem...ale je pravda ze nejaky je lepsi videt jen ze zadu ;)

No kdyz de proti me tak zacnu celkovou postavou ... pak samo oblicej atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz uz reaguju tobe tak tvuj zadecek se mi libi !!!  -_-

ja su spokojena se svym zadeckem, to ano, ale na tom DVD tedy jako nic proti me, ale mozna by to chtelo nejaky ten cm ubrat... :)

ALe prdlacky ... nech jak to je :-) Idealka !!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz de proti me tak zacnu celkovou postavou ... pak samo oblicej atd

tak ten celkovy umelecky dojem jsem preskocil to beru jako samozrejmost ;)

Jojo ... zensky to je proste umeni :-) To je krasa ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...