Přejít na obsah

Hensel Jr.


Hensel

Doporučené příspěvky

no tak takovou ještě nemáme bo se Lu nechce nechat fotit, že prej není učesaná atd...jako ženská by jsi to měla znát....zítra je uvidíš oba ;)

ja uz to neresim, fotoaparaty od jiste doby ignoruji... no snad zitra dorazim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Járo sám Jirka ví jaká je to práce udělat kluka se pak musíš přijít zeptat odborníků ;):smich:.....to víš, že mi radili chlapi v práci co mají kluky ;)

Necham si pak poradit, i kdyz to jeste par let doufam nebude aktualni ;) Ale kazda rada dobra -_-:smich:

járo jako první zkus soulož,pak se uvidí :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Járo sám Jirka ví jaká je to práce udělat kluka se pak musíš přijít zeptat odborníků ;):smich:.....to víš, že mi radili chlapi v práci co mají kluky ;)

Necham si pak poradit, i kdyz to jeste par let doufam nebude aktualni ;) Ale kazda rada dobra -_-:smich:

járo jako první zkus soulož,pak se uvidí :smich::smich::smich:

Voe, my sme zatim u francouzaku, s timhle na me nechod, to je pro decka :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Járo sám Jirka ví jaká je to práce udělat kluka se pak musíš přijít zeptat odborníků ;):smich:.....to víš, že mi radili chlapi v práci co mají kluky ;)

Necham si pak poradit, i kdyz to jeste par let doufam nebude aktualni ;) Ale kazda rada dobra -_-:smich:

járo jako první zkus soulož,pak se uvidí :smich::smich::smich:

Voe, my sme zatim u francouzaku, s timhle na me nechod, to je pro decka :p:smich:

já vím soulož je zábava chudých,bohatí chodí hrát golf a tenis :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...