Přejít na obsah

Sraz SKODAHOME a OctaviaClubu


chjetjov

Doporučené příspěvky

zbyno jak nema cenu????

bys prespal do nedele a je to ne?

mista se drzet nebudou, bude to namichany...chceme dat rada fabia a rada octavia jenze kdyz nas jede jen 18 tak to budou fabky i u nas...ach jo...budeme za dementy..je nas 150 a prijede nas dvacet..bezva

tak uvidime treba nas bude vic.... ;) na mimon taky vypadalo ze nas bude malo a kolik nas nakonec bylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbyno jak nema cenu????

bys prespal do nedele a je to ne?

mista se drzet nebudou, bude to namichany...chceme dat rada fabia a rada octavia jenze kdyz nas jede jen 18 tak to budou fabky i u nas...ach jo...budeme za dementy..je nas 150 a prijede nas dvacet..bezva

uhh fakt jen 18 :o

Pro ty co se ještě nerozhodli - safra hlavně práglaři máte to za rohem tak kókéte dorazit nebo dostanete od Moravy na řepu máte účast povinó a žádný ale. ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbyno jak nema cenu????

bys prespal do nedele a je to ne?

mista se drzet nebudou, bude to namichany...chceme dat rada fabia a rada octavia jenze kdyz nas jede jen 18 tak to budou fabky i u nas...ach jo...budeme za dementy..je nas 150 a prijede nas dvacet..bezva

se nezlob :( prostě na den to namá cenu. A samotnýmu se mi tam zase nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbyno jak nema cenu????

bys prespal do nedele a je to ne?

mista se drzet nebudou, bude to namichany...chceme dat rada fabia a rada octavia jenze kdyz nas jede jen 18 tak to budou fabky i u nas...ach jo...budeme za dementy..je nas 150 a prijede nas dvacet..bezva

se nezlob :( prostě na den to namá cenu. A samotnýmu se mi tam zase nechce.

Zbynďo zlobíš i já se chci přejet podívat a nechám doma děti samotné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...