Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zbyndas

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

  1. Zdarec.Mám ten problém taky.Zde jsem se dočetl,že to opravují výměnným způsobem v MB www.autovrakovistehejtmanka.cz, akorát nevím kolik za to? Jestli 1500,-tak to je dobrý,protože autoelektrikář mi řekl,že mě to bude stát 15000,-asi daj nové budíky,což je nesmysl.Zkus to a dej mi vědět,kolik si řekli.Ahoj
  2. Světlo se rozsvítí a Safe mod funguje.Není to ve spojitosti s relátkem.Jedno se hřeje a cvaká, při stisknutí tlačítka,které zamezuje ovládání stahování oken zadních dveří.Asi né,blbost,že?
  3. Světlo se rozsvítí a Safe mod funguje.Není to ve spojitosti s relátkem.Jedno se hřeje a cvaká, při stisknutí tlačítka,které zamezuje ovládání stahování oken zadních dveří.Asi né,blbost,že?
  4. Zdravím všechny.Mám problém s akustickou signalizací rozsvícených světel.Nepípá.Nemůže to být spojené třebas s relátkem č 53,je na něm napsáno.Cvaká v něm a zahřívá se.Díky za pomoc.Ahojda.Zbyndas

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.