-
Odchází mi motor???
nepřeplnované motory -SDI - 4,5 l Norma VW 50500 ve spojení s normou VW 50000 nebo VW 50501
-
Odchází mi motor???
to neni možný to by byl první sdi co by odešel takhle mladej, nemá najeto spíš 770.000? Jinak ten klíňák a napínací kladka když se zadírá ložisko dokážou udělat super zvuky! nevzdávat!
-
Spotřeba u 1,9 SDI
To je nejaky divny to by muselo zrat 12 litru? To snad ani neni mozny, netece ti nafta? Prepadovy hadicky atd. Ja najedu 850 - 1100 km v pohode.
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
Hoši jen tak mimochodem, aby se nazakládalo nový téma, jaký mám koupit žhaviče do SDi? Od bosche nebo stačí nějaký levný ? Na tom se asi nedá moc zkazit ne? 2 mi vůbec nežhaví a 2 blbě a stejně sem nastaroval v -15 ale trošku kopala
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
Tak to já se taky hlásím mezi ropáky!
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
Brzda provozu to určitě neni, proč by mělo bejt? vždyť se koukni kolik jezdí různejch aut různý škodovky, favority, Mpička, HTPéčka... To sem asi neměl psát, co?
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
Nebo prostě zajdi někam do bazaru a projeď si pořádně nezávazně nějakou SDi a uvidíš hned jak to "jede"
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
No rychlost a zrychlení to opravdu neni žádná sláva, jestli chceš často jezdit 150 po dálnici tak si to asi radši nekupuj :-) Ono se to na 150-160 rozhejbe a jede, ale trvá to dost dlouho. Při 150 to "žere" tedy ukazuje tak 5-6L. Mimořádný opravy a poruchy motoru (nepočítám spotřebák ) u mě žádný, u služebního 1x repas alternátoru. Jinak obě super motor ve stejnej kondici při 90 i skoro 300tisk km. Starty super, nekouří, olej nebere.
-
Fabia Combi 1,9 SDI?
Pro mě třeba bylo SDI jasná a jediná volba. Naopak je škoda, že se už nedělá, klidně bych si to znovu koupil. Mám služební 2001, najeto 275000 a soukromou 2005 kombi, najeto 91000. Zvuk mi vůbec navadí, naopak mi to vyhovuje, že mám kontakt s motorem :-) Možná proto že jsem vždycky jezdil se starýma slabýma atmo dieselama ( peugeot 309, 405, 306, citroen) tak jsem podvědomě hledal něco podobnýho. Zkoušel jsem kdysi i 1,4 Mpi, ale musela jít z domu, prostě jsem si už zvyknul na rachot a spotřebu. Na služební je dlouhodobá 4,9 na mojí soukr. 4,7 podle PP. Mám na motorech sdi najeto tak 150.000 tak se klidně ještě ptej jestli tě něco zajímá.
- Hádanka
- Hádanka
- Hádanka