a co třeba klasický páčkový? Někde aby to nebylo moc vidět (vzhledově to není bůh ví co) vyvrtáš dírku a utáhneš to matičkou. Jinak já na neony v intošu používám přepínač (3polohy). V poloze 1- svítí jen při otevřených dveřích, poloha 2-vypnuto, poloha 3 - svítí pořád.
Jestli dobře chápu tak pojistka se bavíte o pojistce k zapalovači? Já nevím jak u fábie ale 4A mi připadne dost málo, já mám u saxa 20A, měnil jsem jí minulý týden
No nevim jak u originálu, ale nám se tu stalo že jsme montovali alarm do Fábie, zn. si nepamatuji. A zapojili jsme to místo na čidla dveří, na osvětlení interiéru. Jenže ouha, problém je na světě. Protože komfortka asi po půl hodině dá do světla kde šlo plus kostru a ta ukostří alarm a začne to houkat, jak kdyby se otevřeli dveře. Tak i třeba v tom by mohl být někde zakopanej pes.