Přejít na obsah

k3nn8y

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Oznámení k3nn8y

Nováček

Nováček (1/14)

0

Popularita

  1. Já jsem právě našel toto. http://www.sbazar.cz/xenony/detail/5893466-skoda-superb-ii-facelift-naraznikbixenon-bixenony-kompletni Pak jsem o tom začal přemýšlet a kdyby vše pasovalo jen stylem vyměnit a nacvaknout, tak bych do toho klidně šel. Protože by to vyřešilo problém s dirkami v laku od kamínku na blatníku, kapotě, světlech, denním svícení atd. Maximálně to rozleštit nebo tomu hodit nový lak no. Ale když už bych dělal tohle, tak jsem přemýšlel, že bych tomu dal rovnou celý ten předek novější.
  2. Já právě váhám, jestli to na ten facelift přestavět, nebo celý hodit do nového laku, aby to vypadalo fakt dobře. Mne se ten facelift celkem líbí jak má řešenou kapotu a přední světla s těmi ledkami, ale ten můj rok má právě také něco do sebe a jsem tak nějak na vážkách protože co jsem počítal, tak by to vyšlo cca na 40K i s lakem. Ale s tím podezřením máš asi pravdu, to by se pak blbě vyvracelo ikdyž to auto je 100% v pořádku :-/.
  3. Ahoj všem fanouškům Superba II. Řešil jste už někdo přestavbu přední části u Superba 2 roku 2011 na facelift? Někde jsem četl, že jsou to samozřejmě jiná světla, kapota (nevím zda bude pasovat uchycení ze staré), blatníky levý + pravý a přední nárazník. Má někdo návod, zda to všechno pasuje, nebo fotodokumentaci? Moc díky za komentáře. Díly jsem cca našel po netu, takže by to neměl být problém. Jen se bojím abych nesehnal díly a ono to tam nepasovalo :-).
  4. Čauky všem co by měli problémy se zadním zavíráním kufru jako já. Koupil jsem Superba, přesně 2.0 TDI CR DPF Combi rok 2011. Sup šlape jako hodniky, ale. Jednoho dne začal blbnout kufr a občas se jakoby nedovřel a pak nešel na tlačítko jak na kíčí, tak vedle řadičky otevírat. Kašlal jsem na to, protože to zase začalo časem fungovat. Po určité době to začalo blbnout a takto se to často opakovalo. Nejhorší je, že pokud přestane fungovat to ovládání, tak se kufr nezamkne. Zadal jsem mechanikovi k opravě a ten mi po 2 dnech zkoumání jen řekl, že neví co s tím a že diagnostika hlásí nějakou zvláštní chybu. Auto mi vrátil a že prý zavolá do Škodovky co to znamená a pak mi dá vědět. Řekl jsem si, že když neví on, tak já to prostě vyřeším, stačilo rozebrat zadní víko kufru a zjistil jsem, že spínač na zámku byl zoxidovaný. Stačí ho opatrně vypojit pořádně očistit a prostříkat kontaktolem. Pak zapojit a hotovo. Vše funguje super tak jak má. Ten zadní plastový kryt je tam jen přichycený nějakými železnými svorkami, takže to chce pořádně zabrat. Tak snad se bude někomu hodit. Teď řeším jak předělat komplet předek na facelift, kdyby mi s tím někdo chtěl pomoct, tak písněte :-).
×
×
  • Vytvořit nový...