Jump to content

Exteriér

151 topics in this forum

• 23 replies
    • 4.6k views
  1. Výměna PP světlometu

• 8 replies
    • 8.9k views
    • 14 replies
    • 2.5k views
    • 0 replies
    • 559 views
    • 9 replies
    • 733 views
    • 59 replies
    • 51.8k views
    • 4 replies
    • 1.1k views
    • 0 replies
    • 765 views
    • 2 replies
    • 754 views
    • 2 replies
    • 993 views
    • 3 replies
    • 804 views
  2. Nejde otevřít nádrž 1 2

• 44 replies
    • 60.5k views
    • 4 replies
    • 1.2k views
    • 2 replies
    • 1.1k views
  3. Sterace na SII

• 13 replies
    • 6.3k views
    • 4 replies
    • 1.7k views
    • 6 replies
    • 1.5k views
    • 24 replies
    • 13.8k views
    • 0 replies
    • 1.2k views
    • 4 replies
    • 3k views
    • 1 reply
    • 3k views
    • 4 replies
    • 1.9k views
    • 3 replies
    • 2.5k views
    • 2 replies
    • 1.9k views
    • 2 replies
    • 4.1k views

• Aktuální příspěvky

• Rozhodl jsem se stejně, tedy také bez DCC. A je potřeba říct, že těch 15mm je podle mě znát. Ve verzi L&K, kde je podvozek výše se to auto chová jinak, tam pak to DCC asi dává smysl více. Já navíc jdu ještě do kol R18, kde je to o poznání lepší než R19, sice nevypadají tak dobře, ale z jízdních vlastností jsou lepší. Jak jsem psal výše - varianta auta se sníženým podvozkem (Sportline) a R18 koly bez DCC mi zkrátka přijde lepší než s DCC. 
    • Musí sami vědět, že to není reálné, ale samozřejmě jelikož jde o ofiko zadání, tak potencionálnímu zákazníkovi neřeknou "oficiálně 12 týdnů, ale čekejte minimálně půl roku". Obchodně je lepší se zákazníkovi potom omlouvat, než ho od podepsání kupní smlouvy aktivně odrazovat. Dělal bych to stejně.     Taky mi to jeden salon řekl, když jsem obvolával ojetiny, jestli se jim neválí 206kW někde na dvorku a nemají ho na webu. Pán mi říkal, proč si nekoupím nový, že se na něj čeká jen 12 týdnů, tak jsem mu vysvětlil situaci, uznal, že realita je od jeho papíru asi trochu jiná a rozloučili jsme se. 
    • Jsem úplně slepý, ono je to napsáno i v popisu 😄 To je pravda, u O II FL rodičů je zámek Constructu přímo v kůži zeshora vedle řadící páky. Někdo nějaký tip, kde jsou na montáž Constructu šikovní a zodpovědní? Nebo mám zkrátka využít autorizovaných servisních míst podle stránek Constructu? V Praze se dívám, že je jich jak s..... 🙂
    • Ahojte, nove mapy (45/2021) su na nete, ale nedaju sa stiahnut
    • Je to velmi zajímavé teda. Po tom co se zde psalo, tak jsem si jen tak zavolal prodejci Agrotec Brno o informování o dodání Superb III liftback sportline 2.0TSI 140kW s pár dalšími základními věcmi v konfigurátoru a datum dodání je 12-16 týdnů. Tak já teda nevím jak to je už :D  Verze Combi má nesmyslné dodání 36-45týdnů, teď vozidlo Karoq se o mnoho týdnů posunulo také. Více méně dva prodejci cca 60km daleko od sebe a říkají stejné informace. Uvidíme zítra co mi řekne třetí prodejce, u kterého bych měl s největší pravděpodobností objednávat :)
  • Create New...