Jump to content

Exteriér

155 topics in this forum

• 0 replies
    • 131 views
    • 1 reply
    • 463 views
    • 0 replies
    • 362 views
    • 5 replies
    • 939 views
    • 15 replies
    • 3.8k views
    • 23 replies
    • 5.4k views
  1. Výměna PP světlometu

• 8 replies
    • 10.8k views
    • 0 replies
    • 1.1k views
    • 9 replies
    • 1.4k views
    • 59 replies
    • 59.6k views
    • 4 replies
    • 1.7k views
    • 0 replies
    • 1.4k views
    • 2 replies
    • 1.3k views
    • 2 replies
    • 1.7k views
    • 3 replies
    • 1.3k views
  2. Nejde otevřít nádrž 1 2

• 44 replies
    • 70.7k views
    • 4 replies
    • 1.7k views
    • 2 replies
    • 1.7k views
  3. Sterace na SII

• 13 replies
    • 7k views
    • 4 replies
    • 2.2k views
    • 6 replies
    • 2.2k views
    • 24 replies
    • 15.6k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 4 replies
    • 3.6k views
    • 1 reply
    • 3.5k views

• Aktuální příspěvky

• Ahoj, jezdím 140kw 7q DSG předokolka a přijde mi, že to žere neúměrně moc. Měl jsem stejnou konfiguraci s 6q DSG a byl jsem o půl litru až litr níž. Teď ročník 2020, minulej 2016. Dojíždění denně 55 km jedna cesta, 80% dálnice, kde jedu 135 tempomat a mám tam pořád kolem osmi na sto. Žádný město. Na dálnici najíždím s vodou ohřátou na 90, olej kolem 65 stupňů. Nedrtim to než je olej přes 90. Dostat to i na okresce s rychlosti kolem kila pod sedm je téměř nemožný. Jasně je to těžkej krám, kombi, skoro v plný palbě ale to byl ten starej taky. Navíc jsem zaregistroval pravidelnou regeneraci DPF po cca 250 km ( resetuju si denní počitadlo km ) u té 2016 to bylo kolem 500km. Nemůže tam být něco v pr…… ? Nějaká souvislost se spotřebou? Díky za každý tip 😉. 
    • no taky bych si u nej rozmyslel co bych chtel a co ne :-)) ale jasny, jako je to se vsim..kazdeho vec co chce a co ne a za kolik co kdo nabizi a za kolik co kdo je ochotny zaplatit :-))) 
    • proto jsou nizsi vybavy a vyssi vybavy.. kazdy si muze vybrat co chce..  a kolik si mu finance dovoli..prece nebudou vsechny auta mit stejnou plnou vybavu.. vse je o penezich a co komu vyhovuje. 
    • Tak majitel si to udela lepe nez ahifi. Ja treba resim zda nepolepit vnitrni plech dveri jeste vrstvou integry.
    • Presne ako hovoris, ja som to olejove cerpadlo pocul aj na Octavii co mala 600tkm Taxik.   Ten buchot nema podla mna nic spolocne s olejovym cerpadlom ak ano tak by to bola pre mna novinka.
  • Create New...