Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

kacirp1

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil kacirp1

  1. co přesně ti jde špatně že uvažuješ o synchronech?taky by ti nejdříve někdo mohl seřídit lanovody určitě se to zlepší! Problém se týka převodovky Octavia 1.9Tdi 81Kw SLX r.v 2000.Občas se stává,že nejde přeřadit z 2 na trojku,musím opět uvolnit a poté opět zmáčknout spojku a pak už jde normálně lehce přeřadit.Stává se to vždy až po delší jízdě tak po ujetí cca 40 a více km.Při stu deném motoru, při jízdách na krátké vzdálenosti bez problému.
  2. Budu asi muset měnit synchrony(jde špatně řadit).Doporučte mi prosím nějaký servis nebo specialistu na převodovky. Díky
  3. kacirp1 odpověděl na kacirp1's téma v Motor
    Zatím díky za rady.Kdybych měnil olej tak jaký mi doporučíte?? No a kdybych měnil ty synchrony tak jakej servis by jste mi doporučili??Moc díky za rady a zkušenosti.
  4. kacirp1 odpověděl na kacirp1's téma v Motor
    Když bych zařadil silou tak tak se to chová asi jako jkdybych řadil bez spojky
  5. kacirp1 zveřejnil téma v Motor
    Problém se týka převodovky Octavia 1.9Tdi 81Kw SLX r.v 2000.Občas se stává,že nejde přeřadit z 2 na trojku,musím opět uvolnit a poté opět zmáčknout spojku a pak už jde normálně lehce přeřadit.Stává se to vždy až po delší jízdě tak po ujetí cca 40 a více km.Při stu deném motoru, při jízdách na krátké vzdálenosti bez problému.Prosím o vaše rady a zkušenosti

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.