Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Vozdecky

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Tak nakonec to bylo urvaný kablík k pojistkovému boxu......kdyžtak přidávám jak to bylo rozdělaný, třeba to někomu pomůže.
  2. Tak jediná pojistka co byla blízko spínače byla v pořádku, ale nemyslím, že patřila ke spínači....jinak jsem nic jiného nenašel. A nemůže to mít souvislost s odpojením baterky a s nutností nastavení automatického zapnutí světel při nastartování...něco jako s automat. stáhnutí okna? Nebo vlivem zapojení baterky odpálení nějakého relátka???
  3. Díky za radu, kouknu na tu pojistku.....vedení jsem prohlížel a nic nenasvědčovalo, že je někde něco upadlého.
  4. Prosím o radu se spínačem světel na vůz Fabia Sedan. Normální funkce byla při nastartování auta se automaticky rozsvítily potkávací světla (spínač byl v poloze 0). Potřeboval jsem demontovat tento spínač tak jsem odpojil baterii....po znovuzapojení poloha 0 vše trvale vypnuto i po nastartování.(další polohy plně funkční). Všechny pojistky OK. Předem děkuji za rady

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.