Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Gejza75

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  1. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Aha, ok. Ďakujem za vysvetlenie.
  2. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Aký to má prosím Ťa význam? Resp. ako sa to prejavuje? Ď
  3. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Áno, použil som OBDeleven. Spotreba je super, samozrejme závisí od štýlu jazdy.
  4. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Otestované, funkčné. Prikladám fotky. Ale mám taký pocit, že je to prepočítavané pre RSu, pretože sa mi podarilo dosiahnuť 395Nm, čo je asi nezmysel….
  5. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Robil si to cez ODBEleven, predpokladám... Skúšal niekto VCDS? Stále nič? Ď.
  6. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Krútiaci moment nešiel ani mne.
  7. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Ja OBDEleven síce nemám, mal som ho požičaný, ale čo tak skúsiť trochu googliť? https://m.youtube.com/watch?v=SGS6B4pk0Is
  8. Ahojte. Myslel som si, že je to len moja Octavia, evidentne, po prečítaní celého topicu je to problém všeobecný. Takisto sa mi podarilo poškriabať počas prvej zimy predné sklo origo škrabkou. Neuveriteľné, ako sa dá šetriť na úkor kvality. Mám ešte starého Yetiho 2009 a takisto používam origo škrabku, ktorú som si kúpil kvôli jej kvalite a skladnosti, ale páni, Yeti nemá žiadne škrabance. To sklo na Octavii je kvalitou úplne inde...žiaľ hlboko na dne. A zrejme s tým nik nič neurobí. Keď pôjdem na prehliadku, skúsim to riešiť.
  9. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Super, určite to privítame ako informáciu.
  10. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Neviem Ti v tomto pomôcť, toto som neskúšal. Prišlo mi to nepotrebné. Neviem si predstaviť pozerať video (akékoľvek) počas jazdy autom. Preto som to neskúšal.
  11. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Samozrejme, funguje aj výkon, aj teplota oleja nad nejakú hodnotu, teraz neviem, či 60, alebo 70st.
  12. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Záloha sa dá urobiť. A áno, vieš to potom vrátiť späť. Kamarát má kúpeny model PRO, kde je už 200 kreditov. Tie sú míňané iba v prípade použitia APP, tzn. pvopred definované zmeny konfigurácie. Funguje to hneď, a doteraz.
  13. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Všetko, čo sa dá meniť cez OBDeleven je napísane´v odkaze, ktorý som poskytol vyššie. VCDS to zatiaľ asi nevie.
  14. Gejza75 odpověděl na Dixik2's téma v Elektrika
    Ahojte. Otestoval som OBDEleven s úspechom. Skúste pozrieť aplikácie na https://obdeleven.com/en/supported-vehicles kde je popis vecí, ktoré je možné urobiť pomocou OBDeleven. Otestované, ja som si aktivoval napr. VRS cocpit. Predtým som mal "až" dve varianty virtual cocpictu, dnes mám po aktivácii štyri. Som zvedavý, kedy bude možne odomknúť SFD aj v VCDS..
  15. Táto informácia je zaslaná mailom priamo z: Marketing AS ŠOD/ŠOP ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o., Sabinovská 6, 821 02 Bratislava, Slovak Republic

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.