Jump to content

Elektrika

Sign in to follow this  

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Máš na něm mít ještě tu mocnou nálepku jako já. Pak je to boží a dokonalé.  
    • Tak to přestalo dělat, tak doufám že to byl kamínek a je už pryč....
    • 2 mm se mně zdá moc. Řídicí páka je kratší než průměr disku, na kterém se měří sbíhavost. Mělo by jít odměřit o kolik se pohne kolo, když otočíš volant do "rovna". Z tohoto rozměru bych na spojovačce prodloužil / zkrátil tak o polovinu.
    • Ahoj, trochu oživím téma. Mám O1 2003 Ambiente, a v něm mám výhřev sedadel. Když jsem auto přebíral, tak jsem zkoušel několiktát vypínat a zapínat výhřev sedačel. Levá strana vždy při posunutím potenciometru krásně cvaklo relátko, ale při otočením potenciometru pro pravou stranu, v relátku chrastilo (asi opálené kontakty- plíšky uvnitř relé), ale výhřev se zapl.. uběhla nějaká doba, a pak to přestalo chrastit a jen cvakalo relé a sedák hřál. Včera jsem zapl pravý sedák a už v tom relé ani necvakne a sedák nehřeje. Levá strana jede v pohodě.   Hledal jsem na netu a našlo mi to že jsou dva typy relátek: 1) každý sedák má své relé ( moje 06.2003 by měla mít dvojité) 2) oba sedáky jsou pod společným relé 1U0 919 533   Kde je prosím umístěno relé. Popřípadě nemohl odejít potenciometr pro ovládání?   Děkuji všem
  • Create New...