Přejít na obsah

Yves24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Oznámení Yves24

Nováček

Nováček (1/14)

0

Popularita

  1. NECHAPEM PRECO OJEB DAS LEN GULOVY CAP DOLU SROB OD KONZOLI A VYTIAHNES RAMENO S POMOCOU NEJAKEJ PAKY Z PREDNEHO MALEHO SILENBLOKU. JEDNODUCHYM SROBOVAKOM SA DA VYRAZIT ALEBO VYPACIT SILENBLOK .STACI ZAVIT S 2 OKRUHLIMI PODLOZKAMI O ROZMERE SILENBLOKU A 3 MATKY A MOZES LISOVAT PRACA NA HODINKU S CIGARETKOU V PAPULI TOU KONZOLOU SI LEN GEOMETRIU VIAC ROZLADIS AJ KED AJ TAK JE DOBRE SI JU DAT SPRAVIT NANOVO.
  2. JA SOM MENIL NA SVOJEJ UZ 2X A VZDY SOM TO PRIKRUTIL S CITOM A DAL LOCKTITE MODRY ROZOBERATELNY NA ZAVIT ABY SA NEODKRUCAL A NEMAL SOM PROBLEM PRI ZAKRUCANI POUZI MOMENTAK ALEBO DAJ POZOR A NATRI LOCKTITOM BUDES MAT POKOJ PRI DALSOM MENENI.
  3. JA SOM ICH UZ MENIL LEN NEVEDEL SOM NAKLONENIE PO SOBOTE OBA VYMENENE CCA 1,5 HODINKY DAL SOM DOLU LEN RAMENO A NALISOVAL PRIAMO NA KONZOLU SPOKOJNOST .SU DOST TVRDE MOZNO TO ROBIA AJ NOVE TLMICE KYB PLYNOVE A STRUNY
  4. NIE JE TAM NIJAKE NAKLONENIE LEN SA DAVAJU VODOROVNE??????
  5. toto je ulozenie pod spolujazdcom pohlad od zadu uzkou stranou do vnutornej strany auta .JE TO TAK SPRAVNE VIE MI NIEKTO PORADIT.
  6. AK SOM DOBRE POCHOPIL toto je spredu auta KEDZE SA LISUJU SPREDU a tie cervene body by mali ist do vnutra auta cize ten na pravo pod spolujazdca a ten lavy pod vodica aby smerovali do vnutra???? VIE MI NIEKTO POVEDAT
×
×
  • Vytvořit nový...