U kolumbusu je jedna antena Aktivní a druhá pasivní
to co máš v tom linku je zbytečně drahé to co prodává škodovka je za poloviční cenu cca 230korun. Vesměs je to to samé co máš v tom odkazu jen originál.
Těž mám kolumbuse dodatečně montovaného v o2 - RV9/2007
Jinak signál se zlepší jen nepatrně. ale důležité je že po výjezdu z tunelu se signál z rádia opět obnoví, bez té redukce to dělá trochu peklo při průjezdu s tunelama, Colubus i bolero porovnávají signál mezi pasivní a aktivní antenou a podle toho vyhodnocuje stav. Ta pasivní zárovewn slouží pro TMC... Aspon u te mojí to tak funguje. a to jsem měl i tu s starší verzi RSN510 a ted mám tu novou LED... rozdíl jsem mezi nima nenašel ryhlejší taky není jen má ošklivější tračítka )))
Takždopádně sám přídeš asi na to že to furt nebude ONO ... jediné řešení je zainvestovat asi 3000 a koupit svazek kabeláže pro antenu a a dotáhnout to znova až ke střeše ve 3 vodičích tak jak to má být 2x AM/FM antena + GPS antena ... rozdíl je poznat hned... je to cena za kabeláž a novou antenu s GPS ... a ta ploutev na tom vypadá dobře použil jsem tu co dávají na superba.. místo té co dávají na O2