Přejít na obsah

jaggerl

Uživatel
  • Počet příspěvků

    15
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Oznámení jaggerl

Nováček

Nováček (1/14)

2

Popularita

  1. Tak dnes jsem prevzal auto ze servisu a vse je OK. V protokolu je uvedeno - provedena kontrola+serizeni razeni. Drahy rizeni jsou lepsi nez před zásahem, nic necuka a razeni je tiche.Tedy dekuji panum v AutoBranka za rychlost a super jednani.
  2. Ahoj vsem, tak auti je v servisu. PO testovaci jizde konstatoval technik, ze to neni zcela v poradku, pry mu prijde, ze spojka obcas nevypina a pri pousteni pedali cukce. Otestuji to za studena i po zahrati a uvidime. O vikendu jsem jel do Nemecka a prislo mi, ze se to zlepsilo. Jak jsem zacal jezdit mesto, tak je to zpet, i kdyz v mensi mire. Tak jsem zvedav.
  3. Tuzsi je, to bych prezil. No jsem objednan do servisu, tak uvidime.
  4. No mam najeto 1700km, nicmene to cvakani je dost slyset, nekdy jako by se tam zachrastila krabicka sroubku:), radeji jsem se objednal na servis. Budu referovat dale.
  5. Ahoj všem, chystám se s měsíc starou Octou na reklamaci. Pří přerazování z prvního převodového stupně je casto slyšet šramot, to samé se děje v mensi míře při přeřazení z druhého na třetí. Obcas je při přeřazení z prvního na druhý doprovázeno lehkým cuknutím. Jak to řadí vám???
×
×
  • Vytvořit nový...