Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Ahoj chtěl jsem se zeptat jakou maté zkušenost, s lakovaním barvy se třpitka? Chtěl jsme se zeptat na zkušenosti... Barvu se třpitkama mi snad namíchají v obchodě, nebo muzu i sám? Jde mi zpíše o způsob lakování s lakem se třiptkami?

A ještě jedna věc co by jste rikali na ALU spider z O1 RS, nastříkané do černé matalízi s trochu zlatých třpitek + nalakované zrcada do te samé barvy mam O1 šeda stone. Díky za názory

Vloženo

No nevím jak se to přesně dělá, ale má za to že se nastříká barva, metalíza a ty třpitky že se přidají až do laku...:) jinak dobrej nápad...taky to budu dělat na černou ale stříbrné třpitky..:) ty kola by mohli vypadat dobře..

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...