Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Brej vecir mladeznici !  ;)

cuss

Cau poharisto ! ;)

nechte toho... na tuning-foru mi to pěkně zdrbli... <_<<_<<_<

fuck EVERYONE ... hlavni je ze se to libi tobe !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej vecir mladeznici !  ;)

cuss

Cau poharisto ! ;)

nechte toho... na tuning-foru mi to pěkně zdrbli... <_<<_<<_<

fuck EVERYONE ... hlavni je ze se to libi tobe !!!

ne auto... to zatim nikdo nic neřekne... jenom se zkusí zmínit o motoru vždycky z hecu a než stihnu reagovat už tam reaguje jinej HTPéan... ale s poharama... měl jsem s sebou pohárky co jsem vyhrál a dal jsem je před auto a docela mě to zdrbli... že prej kazim uroven srazů a podobně... no magoři... už je asi s sebou brát nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Misul :)

lewisi, to ze ti to na TF zdrbli - ser na to - neni ulezite jak se to libi ostatnim, zalezi na tom jak jsi s tim spokojeny ty :) a urcite jsi, pac ked by ne, tak by jsi s tim autem tak nejezdil :) takze na TF z vysoka ..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My co zadne poharky nemame nemusime mit starost jestli je nechat doma nebo brat sebou :D

si udelame misul - ty provokater fora a ja - no ja leda tak za kraviny co tu pisu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

nafta patri do kamen :smich: dneska jsem to rozebirala na for archu s jednim panem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Co to je TDi ? Jooo uz vim .. to je to jak jezdi na to do kamen lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My co zadne poharky nemame nemusime mit starost jestli je nechat doma nebo brat sebou :D

pořád jsem po nějakém toužil... mít nějaké ocenění... a třeba vyfotit auto do casaku... s feldou se to nikdy nepovedlo... 3 roky jsem ji měl a tunil a nic... a stimdle autem z 8 srazů 9 ocenění... ale prostě musim uznat... je to pouze kalíšek... je doma a práší se na něj... dříve bylo zvykem k ocenění nej auto srazu dávat věcné ceny... pamatuji se v brně třeba sada pneumatik... to bylo zajímavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

nafta patri do kamen :smich: dneska jsem to rozebirala na for archu s jednim panem :)

Si me predbehla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...