Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Si me predbehla  ;)

pac sem se dnes o tom vazne bavila :) a to mam este jeden drb, Stana Hlozku si nodpustil poznamku na sve auto, ze skace jak koza - ma seata cordobu (lewisi nic proti seatum) a je s tim desne nespokojenej, pac predtim mel snad toledo a to bylo lepsi...

Editováno: , autor: Katka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Kdopak to byl? Mam tajnej tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si me predbehla  ;)

pac sem se dnes o tom vazne bavila :) a to mam este jeden drb, Stana Hlozku si nodpustil poznamku na sve auto, ze skace jak koza - ma seata cordobu (lewisi nic proti seatum) a je s tim desne nespokojenej, pac predtim mel snad toledo a to bylo lepsi...

F pohodě... je mi jasný že seat na skoda-foru je žába...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Kdopak to byl? Mam tajnej tip ;)

četl jsi to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Kdopak to byl? Mam tajnej tip ;)

četl jsi to???

Prave ze jeste ne, tak jestli se nespletu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne on to byl nějakej prudivej debil... jen tuning... styling je na hovno... a TOZOTA je nej auto... věděl o mě hovno a ja na TF nemám podpis... uviděl avatar a fotku auta a začal do mě prudit že TDi je uplně na hovno... prostě magor...

Kdopak to byl? Mam tajnej tip ;)

četl jsi to???

Prave ze jeste ne, tak jestli se nespletu ;)

no chceš to prozradit kdo to byl nebo co??? já ani nevim... musel bych se mrknout... někdo to tam pro jistotu uzamkl... ale už jsem chtěl reagovat... nevim kdo to zamkl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ma radsi ty vetsi srazy - mimon, hradec -_- navic sem tady nebyla :p

slyšel jsem...

ale byly fajne ty plasy... ted pojedu za tejden a neco málo dnů do budejic na TC na velke finale a tejden na to rozkoš... bych rád... za mesic jsou milovice a potom holešovice a potom tejden je renocar brno... mám to nabitý... chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...