Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

:disgust:  mě se nechce z vyhřátého klobouku ;)  čágo a dobré ráno všem  :D  -_-

Zdar Jiříku, no já chrněl jen asi tři hodiny a taky se mi moc nechce :( , ale musím, nějak nestíhám a den má zas jenom 24 hodin -_--_--_--_-

čus,to jsi tomu spánku moc nedal ;) já usnul jako batole kolem desáté :p ......co jsi dělal s něčím,nebo někým :prc:lol:D

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus,to jsi tomu spánku moc nedal ;) já usnul jako batole kolem desáté :p ......co jsi dělal s něčím,nebo někým :prc:lol:D

nééé instaloval jsem novou navi a kapku to trvalo než se podařilo nainstalovat pár věcí, trochu mě zlobily USB porty, ale povedlo se a teď mažu na registr vozidel , přepsat auti a zapsat kola -_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to bylo na tebe, pac tu jsi jen ty :D jak se mame pri tom tfuj pocasi???

No třeba se ostatní taky schovávaj. :D

No k věci, počasí je fakt na draka, navíc říkali v radiu ze nejakej šílenej Meteorolog, rikal ze bude zejtra na horach snezit. :unsure:

Ale když pomineme počasí, tak se mám v celku obstojně akorát se mi do tý zimy nechce vstávat. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zase tady, musel na chvíli vypadnout k šéfový ;) . Když jsem u nás ráno viděl teplotu začal jsem uvažovat o zimním obutí :disgust:

ja teda prezouvam az v listopadu pac zimaky mam u maminky :D ahoj Petul -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...