Jump to content

cosby

Partner
 • Content Count

  7,913
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

cosby last won the day on February 28 2018

cosby had the most liked content!

Community Reputation

413 Excellent

About cosby

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mcpneu.cz
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

20,476 profile views
 1. Říkal,že šéf vývoje SW byl vyhozen :-) :-),jen nevím,jestli šlo o šéfa Škodovky nebo celého VW
 2. Jen se směju.Včera jsem byl s jedním kamarádem,šéfem jednoho z největších škoda servisu u nás na Moravě-Porsche Auto a říkal,že ty nové auta jsou děs co se týče elektroniky.Říkal,že nebývají už problémy jako kdysi s nápravami,motory atd,ale pořád dokola s infotaimenty a podobně. Octávie IV prý opouští brány továrny a jakmile dojede na salón jde okamžitě na přehrávání SW.Je tohle vůbec možné.Jelikož mám kousek Hyundai auto,tak z tamních zdrojů vím,že takové problémy se netíží.Škoda škody.
 3. Italsaká metoda je správná,ale to by tady někteří členové nesměli psát,že s TSI jezdí za 4 litry .-) :-) :-) ,pak to tak dopadá,přesně jako je popsáno v článcích. Jinak škodovácké 1,8 TSi a myslím i 2,0 mají jednu výhodu,že v nízkém zatížení používají MPI vstřikování
 4. Ten infotaiment je děs.Jakoby v rusáci nalepili na palubku činský tablet,hnus
 5. Klasika dnešních TSi motorů
 6. Ano,je to tak. Jinak při dnešních možnostech pojištění záruka mobility postrádá smysl
 7. Ano,dávají pouze dílčí potvrzení servisu,ale měly by dávat tohle.My autorizák nejsme a dáváme to :-)
 8. ano tak to je.A píše to i infotaiment. olej-kdy se opravdu dělá jen olej a pak prohlídla po uplynutém čase-tam se řeší čas a KM a podle zadání do dílenského plánu vyjede,co se má a nemá dělat-např.jednotlivé filtry,brzdovka,kontroly podvozku atd atd atd-tady takový příklad.Tohle by jste měli obdržet všichni po prohlídce intervalové MTMaintenaTableAction OIII Scaut.pdf
 9. Garanční snad už ani neexistuje.prohlídky jsou dvě,píše to i infoteiment. olejový servis a inspekční prohlídka. Po zadání km do DSP vyjede,co se má a nemá dělat.
 10. Co řešíte u 15 let starého auta proboha. Z toho co píšeš jsou to běžné vady tak starém krámu a takové ty řeči servisů že to bude možná 5 možná 30.000 bych úplně ignoroval. Všechny silembloky mají nárok být po 15 letech provozu ve vodě,soli atd KO,to samé podvozkové díly můžou být rezavé,když do nich mlátí kamínky a podobně,to snad dá rozum.
 11. Brembo patří u našich dodavatelů dílů mezi nejlevnější desky,tak asi tak :-)
 12. podívej se na svíčku,pokud je to olej,bude mít na sobě oproti ostatním dost nánosu karbonu
×
×
 • Create New...