Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no tak to tady snad bez tebe nejak vydrzime no  :rolleyes:

kam tam do tuniska??

tak primo sem

http://www.accorhotels.com/accorhotels/fic...che_hotel.shtml

klikni si v pravo na ty fotky a projed si je vsechny

Tak at se tunisko libi pane ! Me teda popravde receno naprosto zklamalo a vim, ze tam uz nepojedu :huh:

byli jsme tam uy pred 2 rokama a byla to nalejvarna jak svin - denne 10-15 panacku whisky pivek mraky a sisa-vodnik -- vse v ramci all inclusive lollol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A brzy mozna navic DOUBLE "A"

/////Alpine + AUDISON   ;)

Tak to já budu zrádce a půjdu do \\\\\clarion :p

Ale to až někdy, až budu velký a bohatý :palec2:

Jojo Clarion byl take v hledacku ale nakonec zvitezila /////A-9833R -_-

Alpiny jsou moc dobrý, nicméně mi nevyhovují designově <_<

Navíc já potřebuju 6 RCA pro 3 zesáky - přední, zadní, subw a na to se mi asi nejlepší zdá, i když trochu starší Clarion 658 RMP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ten Sejis porad nikde,budu se muset vic soustredit,abych ho privolal.......Ehmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.................................................................Ehmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..............................SEJDO !!!!!

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A brzy mozna navic DOUBLE "A"

/////Alpine + AUDISON   ;)

Tak to já budu zrádce a půjdu do \\\\\clarion :p

Ale to až někdy, až budu velký a bohatý :palec2:

Jojo Clarion byl take v hledacku ale nakonec zvitezila /////A-9833R -_-

Alpiny jsou moc dobrý, nicméně mi nevyhovují designově <_<

Navíc já potřebuju 6 RCA pro 3 zesáky - přední, zadní, subw a na to se mi asi nejlepší zdá, i když trochu starší Clarion 658 RMP...

No to ma moje alpinka taky 3 pary :-) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jisteee !!! -_-

taky něco plánuju,ale ještě to nechám kapku uležet než nacucnu patřičný objem prostředků a hlavně dokončím celkovej projekt bo se mi nechce rozdrbávat auti na desetkrát a udělám to pak při jednom celý sakum prásk.což bude makačka jak prase,ale celkem se na to těším -_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jisteee !!!  -_-

taky něco plánuju,ale ještě to nechám kapku uležet než nacucnu patřičný objem prostředků a hlavně dokončím celkovej projekt bo se mi nechce rozdrbávat auti na desetkrát a udělám to pak při jednom celý sakum prásk.což bude makačka jak prase,ale celkem se na to těším -_--_--_--_-

Souhlas, po kouskách to nemá smysl, vše najednou ! :band

Také proto mám zatím jen skoro předělaný interiér a vnějšek je ryze obyčejná Octa s podrápaným nárazníkem :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, po kouskách to nemá smysl, vše najednou ! :band

Také proto mám zatím jen skoro předělaný interiér a vnějšek je ryze obyčejná Octa s podrápaným nárazníkem :rock:

No zadní nárazník taky musím překopat.pak ještě dohodím zrcátka a možná křidýlko k pátým dveřím a finito,ale taky to ještě bude trvat a vnitřek tam to je na dýl bo bude komplet muzika plus komplet vytlumit a možná si tam ještě s něčím pohraju,ale zatím mám rozmyšleno příliš mnoho variant a ne a ne se rozhodnout -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...