Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ja jsem dneska nervy neztracel,jel jsem na kole. Musim se trochu zacit hejbat a prestat platit trochu tu naftu

Tyvoe to bych také měl.

Od doby co mám auto, tak moje největší námaha je dojít těch 200m na parkoviště, jinak jezdím i naproti pro chleba autem :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou OT:

nevíte někdo, co to je za rejdiou?? je to i s navi (údajně)

To bude určitě předchůdce Stream či Audience, ale připomeň je odpoledne, co se brácha vrátí ze školy, on je v katalogech Octavie úplně ujetej, tak to určitě bude vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, zdar, zdar -_--_--_-

I já měl dnes hezký zážitek ze silnice :angry: a to jsem vezl v autě rodinku - kua mráz mi přeběhl po zádech i jinde, tiráci jedni zkur..ní :angry::angry:

Zdar Franku, no když sme u toho mrazení, tak včera sem jel večer od Prostějova a ještě kus před Vyškovem blikání taková ta velká signalizace policajti a ve škarpě cosi zelenýho totálně na šrot a jinak nikde nic ..... :unsure::huh: sem celkem čučel

ještě něco aktuálního D1 opět nejen ten kamion s olejem co je tam od rána,ale ještě před ním se vzmázli dva další ...... ku*va těm by normálně měli zakázat předjíždět a flastrovat je od rána do večera prasata jedny :disgust::disgust::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra Bady jak to? :o:huh::(

no rozebral sem autí a vyndal mu mozek :) ŘJ motoru musím sehnat,asi je na kaši a v utery to jde do servisu na přehození, servisák chce at koupim novou,takže obvolávám,scháním apod ;) Nechápu že original škoda servis nemá na zkoušku jinou ŘJ motoru, to mě fakt hlava nebere :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozebral sem autí a vyndal mu mozek :) ŘJ motoru musím sehnat,asi je na kaši a v utery to jde do servisu na přehození, servisák chce at koupim novou,takže obvolávám,scháním apod ;) Nechápu že original škoda servis nemá na zkoušku jinou ŘJ motoru, to mě fakt hlava nebere :blbec:

tak to teda nasere a fest :disgust: mě někdy (spíš skoro vždy) připadá že v těch Škoda servisech dělaj a vedou je jen samý diletanti :doh:dohkol6kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra Bady jak to? :o  :huh:  :(

no rozebral sem autí a vyndal mu mozek :) ŘJ motoru musím sehnat,asi je na kaši a v utery to jde do servisu na přehození, servisák chce at koupim novou,takže obvolávám,scháním apod ;) Nechápu že original škoda servis nemá na zkoušku jinou ŘJ motoru, to mě fakt hlava nebere :blbec:

Zdar jak svina kluci -_-

Bady, jak to dopadlo tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě někdy (spíš skoro vždy) připadá že v těch Škoda servisech dělaj a vedou je jen samý diletanti :doh:dohkol6kol100

dokud jezdíš na garančky na vyměnu oleje všechno v pohodě,jak nastane problém v něčem jinem tak už je to prdeli, nejhorší je že lidi jsou i docela schopni,ale když to nemaj na čem vyzkoušet a nemaj k tomu potřebne vybavení,tak to je pak težko :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...