Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

tak to ja si dam az do jara kliiidek :D

taky nevim kam pojedu... není moc peněz... ted mám dozajista tejden volno a pak se uvidí...

holešovice a budějice jedu na 100% protože tam jsem registrovanej...

milovice chci...

brno a rozkoš nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto v mobilu ;) se me to nechce tahat pres bluetooth, pac nefiiim, kam sem dala to co se strka do PC (sem bloncka, tak tomu nerozumim) datak mam nekde v krabici aproste az to bude tak poslu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto dodam a musim rict, ze je to pekna pakarna a tenhle pokus stal 30 bilejch diod a 20 cervenejch, kua........ uz se ale tesim na pokus c.2 a ten asi necham a prdankuju na to......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto v mobilu ;) se me to nechce tahat pres bluetooth, pac nefiiim, kam sem dala to co se strka do PC (sem bloncka, tak tomu nerozumim) datak mam nekde v krabici aproste az to bude tak poslu ;)

dukazni foto, tedy nebude :D :D, asi se s tim budu muset naucit zit :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dukazni foto, tedy nebude :D :D, asi se s tim budu muset naucit zit :smich:

ho trebas nekdy martinkovi zaslu :p

jinac k tomu maxiku - jakto ze to ma okolo modrou barvu kdyz jsi tam daval bile a cervene diody? (blondyna, no :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dukazni foto, tedy nebude :D :D, asi se s tim budu muset naucit zit :smich:

ho trebas nekdy martinkovi zaslu :p

jinac k tomu maxiku - jakto ze to ma okolo modrou barvu kdyz jsi tam daval bile a cervene diody? (blondyna, no :smich: )

a proc sem tahas arogantniho admina, slo o manzelskou neveru :D:D

na blondynu co popotahuje, dobrej dotaz ;)

v horni tretine jsou dvoubarevny diody, hlasky ti to pise cervene....)

a text to pise bile, pac jsou bily diody a modry je to kvuli tomu hloupymu displeji, trerej ma nadech do modra, s oranzovou folii to neni poznat, ale s mlecnou to udela tohle :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska popotahoval aj ondrasek :p a kuba byl totalne v haji taktez lol jo a zitra ti asik zavola -_-

a kdyz se ta folie da este jine barvy - trebas fialova - to apk bude vypadat jak?? bych chtela nejak docilit te bile :) s cervenou v kombinaci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, tak to uz ani pohadky o autickach nerika? :smich:

jo to budu chtit nejak vyresit, pac bilej maxik by byl super, ale v OII a v Roomsterovi je displej udelanej uplne jinak, bud nejakej filtr nebo smolicek pacholicek a pujde to jen do cervena, nebo libovolna barva a bude to okolo svitit modre :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to budu chtit nejak vyresit, pac bilej maxik by byl super, ale v OII a v Roomsterovi je displej udelanej uplne jinak, bud nejakej filtr nebo smolicek pacholicek a pujde to jen do cervena, nebo libovolna barva a bude to okolo svitit modre :(

Se budes muset vic snazit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to budu chtit nejak vyresit, pac bilej maxik by byl super, ale v OII a v Roomsterovi je displej udelanej uplne jinak, bud nejakej filtr nebo smolicek pacholicek a pujde to jen do cervena, nebo libovolna barva a bude to okolo svitit modre :(

Se budes muset vic snazit ;-)

mozek srotuje na plne obratky, ale je malej, tak ma chudera co delat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to budu chtit nejak vyresit, pac bilej maxik by byl super, ale v OII a v Roomsterovi je displej udelanej uplne jinak, bud nejakej filtr nebo smolicek pacholicek a pujde to jen do cervena, nebo libovolna barva a bude to okolo svitit modre :(

Se budes muset vic snazit ;-)

mozek srotuje na plne obratky, ale je malej, tak ma chudera co delat :D

Tak kdyz je malej tak holt musi pracovat dele ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...