Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Jako M6 je tedka srdecni zalezitost .. i kdyz takovych aut mam vice. Same ktere nikdy nebudu mit ;-)

hehe ty máš v merku ty top co RS4,RS6 M6 apod :D

včera nás místní prodejce seznámil co je plný céres na semaforu s novou S8, s 2,0V6 jsme mu tak akorat zamávaly lol lol lol masakr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako M6 je tedka srdecni zalezitost .. i kdyz takovych aut mam vice. Same ktere nikdy nebudu mit ;-)

jj to je i moje krevní skupina, M6 sem se měl možnost povozit je to dva tři tejdny zpátky a letos v lednu s M5 :palec2::palec2: nářez naprosto brutální

no nic už du vážně chrnět -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako M6 je tedka srdecni zalezitost .. i kdyz takovych aut mam vice. Same ktere nikdy nebudu mit ;-)

hehe ty máš v merku ty top co RS4,RS6 M6 apod :D

včera nás místní prodejce seznámil co je plný céres na semaforu s novou S8, s 2,0V6 jsme mu tak akorat zamávaly lol lol lol masakr

Presne tak .. ale snesl bych i M5 nebo GT3 od Porscheho ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako M6 je tedka srdecni zalezitost .. i kdyz takovych aut mam vice. Same ktere nikdy nebudu mit ;-)

jj to je i moje krevní skupina, M6 sem se měl možnost povozit je to dva tři tejdny zpátky a letos v lednu s M5 :palec2::palec2: nářez naprosto brutální

no nic už du vážně chrnět -_--_-

Jj !! Masakr !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak .. ale snesl bych i M5 nebo GT3 od Porscheho ;-)

ja bych snesl i e39 M5 a k tomu dcerušku majitele čerpaci stanice lol

Treba tudle dcerku k te benzince ne ?

post-31-1158870200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem ted stahovala fotos z fotaku :) mam se vyborne - stastna jsem az z toho tloustnu lol ale nejak me to nevadi :) s kamosem sme si dneska na vecir udelali vyjizdku po praci s jeho kabrem E30 - fajne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem ted stahovala fotos z fotaku :) mam se vyborne - stastna jsem az z toho tloustnu lol ale nejak me to nevadi :) s kamosem sme si dneska na vecir udelali vyjizdku po praci s jeho kabrem E30 - fajne :p

;-) Tak to je fpohodicce kdyz je pohoda !!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...