Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Hadanka, ve kterem serialu byla tzv. MASKA Z KUTULULU symolem spolecenske prestize ???

to jako nikdo nevite ????

tady nejsi na babském pokecu, zdejší komunita nemá čas sledovat seriály ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedá si někdo kávu

jednu hodne cernou bez cukru prosim....

chceš hodně silnou??

jo silnou, hodne rumu prosim....

tak ten rum je problem. Ten v práci nemám. Jedině whiski apod

whiski do kavy, no takove hovado nejsem, ale dam si ji zvlast :D ,vidim ze jsi zamestnany clovek....to znam, do noci v praci, mel jsem alespon volne vikedny, ale ted delam na dvou projektech, jeden opres den, druhy v noci....ale dnes na to kaslu, musim likvidovat vino, neni ho kde skladovat....

já se ocitl tak nějak nahodou jinak na noční 2 roky nechodím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadanka, ve kterem serialu byla tzv. MASKA Z KUTULULU symolem spolecenske prestize ???

to jako nikdo nevite ????

tady nejsi na babském pokecu, zdejší komunita nemá čas sledovat seriály ;)

diftko, kolik ti je ??? tohle musis znat, neni to zadna telenovela....ale pravodelny nedelni porad meho hladi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvním semestru lékařské fakulty dostali studenti téma, o kterém se měli co nejobšírněji vyjádřit. To téma znělo:

"Proč je penis na konci rozšířený?"

Studenti píšou jak zjednaní a po písemce se sejdou a debatují o tom, co kdo napsal. Stranou stojí dva a jeden se ptá druhého:

"Tak vole, cos napsal?"

"No já napsal, ze penis je na konci rozšířen proto, aby lépe uspokojil ženu," odpoví ten druhý.

"A sakra, tohle mě vůbec nenapadlo. Já zas napsal, že proto, aby ruka nesklouzávala."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvním semestru lékařské fakulty dostali studenti téma, o kterém se měli co nejobšírněji vyjádřit. To téma znělo:

"Proč je penis na konci rozšířený?"

Studenti píšou jak zjednaní a po písemce se sejdou a debatují o tom, co kdo napsal. Stranou stojí dva a jeden se ptá druhého:

"Tak vole, cos napsal?"

"No já napsal, ze penis je na konci rozšířen proto, aby lépe uspokojil ženu," odpoví ten druhý.

"A sakra, tohle mě vůbec nenapadlo. Já zas napsal, že proto, aby ruka nesklouzávala."

Husty !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netapetujte ;)

jo, buzerovat, to umi kazda zenska :t

Uz od narozeni ... maj to v genech !!! -_-;)

jo jasne, a hlavne porad dokola omilat neco vo tom ze prkynko na zachode ma byt dole.... :p

Jo, tak to na me zkousela pritule taky, kdyz sem teda svolil, ze ho necham dole, ale ze na nej budu chcat, tak uz sme se nejak domluvili lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za druhé světové války existovali i rakouští partyzáni, kteří strávili celé měsíce v Alpách na lyžích a bojovali proti Němcům. Blížil se konec války, bylo jaro 1945. Dva partyzáni si povídají:

"Poslyš, co uděláš uplně první, až se vrátíš domů?"

"No co bych asi tak mohl udělat? Mám doma krásnou mladou blonďatou ženu a už dva roky tady šaškuju na lyžích. Co asi tak udělám prvního!?"

"Aha, no jo, rozumím. A co teda uděláš jako druhýho?"

"No, hmmmm... asi si sundám ty ZATRACENÝ LYŽE!!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netapetujte ;)

jo, buzerovat, to umi kazda zenska :t

Uz od narozeni ... maj to v genech !!! -_-;)

jo jasne, a hlavne porad dokola omilat neco vo tom ze prkynko na zachode ma byt dole.... :p

To na me nikdo nezkousi :-) Odpoved by byla jednoducha, kdyz si ho ja muzu zvednout ty si ho muzes dat dolu. Kdyby to nezabralo tak pak je jeste druha varianta, davat ho nahoru nebudu ;-) ENJOY ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netapetujte ;)

jo, buzerovat, to umi kazda zenska :t

Uz od narozeni ... maj to v genech !!! -_-;)

jo jasne, a hlavne porad dokola omilat neco vo tom ze prkynko na zachode ma byt dole.... :p

Jo, tak to na me zkousela pritule taky, kdyz sem teda svolil, ze ho necham dole, ale ze na nej budu chcat, tak uz sme se nejak domluvili lol

jo to je presne ono, je potreba je vychovavat, jinak nam prerostou pres hlavu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadanka, ve kterem serialu byla tzv. MASKA Z KUTULULU symolem spolecenske prestize ???

to jako nikdo nevite ????

tady nejsi na babském pokecu, zdejší komunita nemá čas sledovat seriály ;)

diftko, kolik ti je ??? tohle musis znat, neni to zadna telenovela....ale pravodelny nedelni porad meho hladi....

tak nic, vy neznate Kacery, stricka skrblika ??? Dulika, Bulika a Kulika ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadanka, ve kterem serialu byla tzv. MASKA Z KUTULULU symolem spolecenske prestize ???

to jako nikdo nevite ????

tady nejsi na babském pokecu, zdejší komunita nemá čas sledovat seriály ;)

diftko, kolik ti je ??? tohle musis znat, neni to zadna telenovela....ale pravodelny nedelni porad meho hladi....

tak nic, vy neznate Kacery, stricka skrblika ??? Dulika, Bulika a Kulika ????

To uz sem byl starej a nemel sem to rad, kacery, chipy a dejly jeste budiz, ale jinak tyhlety postrevolucni, ty me moc nechytly, az Simpsni :t:palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadanka, ve kterem serialu byla tzv. MASKA Z KUTULULU symolem spolecenske prestize ???

to jako nikdo nevite ????

tady nejsi na babském pokecu, zdejší komunita nemá čas sledovat seriály ;)

diftko, kolik ti je ??? tohle musis znat, neni to zadna telenovela....ale pravodelny nedelni porad meho hladi....

tak nic, vy neznate Kacery, stricka skrblika ??? Dulika, Bulika a Kulika ????

To uz sem byl starej a nemel sem to rad, kacery, chipy a dejly jeste budiz, ale jinak tyhlety postrevolucni, ty me moc nechytly, az Simpsni :t:palec:

sipsni jsou super....ja to napsal, protoze tu sedim v pracovne a misto muziky jsem si pustil ty kacery.....clovek na stary kolena zblbne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...