Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

jelo se dobre do brna ale cestou do praglu stridave slunecno kroupy a prehanky...moc foukalo, na tech 15kach to nedrzi tak jak sem zvyklej z leta z 18tek :D

jen ten nájezd na dalnici sem posral, jsme jeli zbytečně daleko, nahov.. to značili,ale bylo to malinko kratší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ani nevim, vecer mi bylo dobre a rano silene blbe, asi tvrda postel nebo tak neco.... :D

jestli na tebe lorinka moc nefuněla :smich:

NO dovool. Já ho odstěhovala na druhej konec postel a čumákem ke zdi lol

no tak to je jasne, nutila jsi me celou noc cichat zed !!! ted uz chapu proc mi tak bylo.... :kuk::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelo se dobre do brna ale cestou do praglu stridave slunecno kroupy a prehanky...moc foukalo, na tech 15kach to nedrzi tak jak sem zvyklej z leta z 18tek :D

jen ten nájezd na dalnici sem posral, jsme jeli zbytečně daleko, nahov.. to značili,ale bylo to malinko kratší :)

Já měl puštěnou navi a jel jsi přesně podle ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ani nevim, vecer mi bylo dobre a rano silene blbe, asi tvrda postel nebo tak neco.... :D

jestli na tebe lorinka moc nefuněla :smich:

NO dovool. Já ho odstěhovala na druhej konec postel a čumákem ke zdi lol

no tak to je jasne, nutila jsi me celou noc cichat zed !!! ted uz chapu proc mi tak bylo.... :kuk::D

Hele bud rád že si čuchal jen zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to OK,alespoň jsem se "kochal",když ta moje robka šoférovala

A kecal... :smich: sice jen 2krát,ale kecal :smich:

To Kubajs taky, nějak se mu nelíbilo na kraji vozovky lol Ale dojeli jsme.. Sice to považuji za zázrak, ale dokonce i auto přežilo :smich:

auto prezilo a ja asi po 487 infarktech taky, ale sledovat ji pred zatackou, kdy nevedela co driv, jestli blinkr, nebo brzdit, nebo podradit, natoz tocit volantem do zatacky, to byla parada :t

Editováno: , autor: Jeneburg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to OK,alespoň jsem se "kochal",když ta moje robka šoférovala

A kecal... :smich: sice jen 2krát,ale kecal :smich:

To Kubajs taky, nějak se mu nelíbilo na kraji vozovky lol Ale dojeli jsme.. Sice to považuji za zázrak, ale dokonce i auto přežilo :smich:

auto prezilo a ja asi po 487 infarktech taky, ale sledovat ji pred zatackou, kdy nevedela co driv, jestli blinkr, nebo brzdit, nebo podradit, natoz tocit volantem do zatacky, to byla parada :t

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...