Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

tak šprcku na hlavu bych si tedy nedávala... kua lorri, ty nevíš že bez je to lepší :smich:

Já to vím, ale byl to Jenebrgův nápad.. Byl trochu použitej, tak se rozhodl že si jde koupit na recepci šprcky a pak to začalo. No a pro další várku šel s kamarádem a řekl recepční že by si přál kvylitnější ochranu, že kamarádovi nevyhovuje a praská :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vím, ale byl to Jenebrgův nápad.. Byl trochu použitej, tak se rozhodl že si jde koupit na recepci šprcky a pak to začalo. No a pro další várku šel s kamarádem a řekl recepční že by si přál kvylitnější ochranu, že kamarádovi nevyhovuje a praská :smich:

koukám, že ty mu taky zbaštíš všechny nápady co on řekne - on si tu šprcku na hlavu nedával, že :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vím, ale byl to Jenebrgův nápad.. Byl trochu použitej, tak se rozhodl že si jde koupit na recepci šprcky a pak to začalo. No a pro další várku šel s kamarádem a řekl recepční že by si přál kvylitnější ochranu, že kamarádovi nevyhovuje a praská :smich:

:smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vím, ale byl to Jenebrgův nápad.. Byl trochu použitej, tak se rozhodl že si jde koupit na recepci šprcky a pak to začalo. No a pro další várku šel s kamarádem a řekl recepční že by si přál kvylitnější ochranu, že kamarádovi nevyhovuje a praská :smich:

koukám, že ty mu taky zbaštíš všechny nápady co on řekne - on si tu šprcku na hlavu nedával, že :smich:

Jo zkoušel to, ale vždy mu praskla.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj Badysku.. Vám to v sobotu nestačilo? :smich:

Ahojky lorinko, ale tak dneska jsem třeba ještě uspokojen tou akcí, ale v sobotu to zase bude skoro 7 dni a je třeba nevyjít ze cviku :smich::smich::smich::smich::smich:

NO to je pravda, ale když si vemeš že celá neděle byla totálně v háji..Tak nevím nevím,, :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...