Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Takhle to nepujde ... hybaj do prace ... vetsi dane na Tebe abych se mel v duchodu lepe !!!  ;)  -_-  -_-  :-)

No když už jsme u toho, spoříš si na kvalitní penzi...? ;)

Jasne, ze ano !!! ;)B):blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brý skoro večer -_- -_- -_-

Ahoj pane !!! Tak co uz mas naladeno ? ;)

Zdarééc, no jo ladil jsem to, dodělaval par uprav a hraje to již obstojně, SW se pomalu rozehrál, jediný problem špatny RCA kábl, budu ho muset dát new a lepši, jsou tam slyšet pičoviny jako načitající CD apod., bohužel jak ho ti zloději cvikli tak napojení na new konce neni moc dobre a proto ty problémky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl na nakupech včera v Jihlavě a tam se snad všichni jebli po pale či co, nebylo kde zaparkovat, lidi jak sra**k, no děs :kuk:B)

Jj, my jsme byli včera taky nakupovat a byl to děs běs...

No a jinak jsem si cestou z Olympie pěkně zabruslil v rozlitým oleji... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, my jsme byli včera taky nakupovat a byl to děs běs...

No a jinak jsem si cestou z Olympie pěkně zabruslil v rozlitým oleji... :unsure:

to já měl zase supr zážitek hned ve čt v ostravě než jsem se vydal na cesty, borec se mě se 406 přilepil na prdel a furt cca 10 čisel od narazníku, pak mě předjel a at zastavím, ja že né tak to opakoval asi 4x tak sem teda zastavil a že sem na něj jebl šutr a že čislo pojistky, no prasklina tak 1metr dlouhá, staří počítám tak pul roka :D tak sem mu slušně řekl nazdar že mu nic nedám,že spěchám do práglu a jel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já měl zase supr zážitek hned ve čt v ostravě než jsem se vydal na cesty, borec se mě se 406 přilepil na prdel a furt cca 10 čisel od narazníku, pak mě předjel a at zastavím, ja že né tak to opakoval asi 4x tak sem teda zastavil a že sem na něj jebl šutr a že čislo pojistky, no prasklina tak 1metr dlouhá, staří počítám tak pul roka :D tak sem mu slušně řekl nazdar že mu nic nedám,že spěchám do práglu a jel :D

No tak to byl dobrej tragéd... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš datum STK měl v dohledné době, tak si myslel idiot ... :D

No klasickej případ... ;)

To já jsem si pěkně zajezdil v oleju, na křižovatce Ostravské a Černovické byl sestřelenej motorkář a nikdy bych nevěřil, kolik z teho jednostopýho počongu vyteče teho oleja... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem si pěkně zajezdil v oleju, na křižovatce Ostravské a Černovické byl sestřelenej motorkář a nikdy bych nevěřil, kolik z teho jednostopýho počongu vyteče teho oleja... :huh:

na olej bacha , to je svina klouzavá :D taky sem měl tu četl,ale to teklo ze ZETORa a byla to slušná lajna :D chlapík netušil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na olej bacha , to je svina klouzavá :D taky sem měl tu četl,ale to teklo ze ZETORa a byla to slušná lajna :D chlapík netušil lol

Jj, stačil jsem jen klepnout do nouzovek a už probíhala škola smyku, naštěstí v pohodě, ještě že mám tak skvělý vůz... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...