Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Jen by me zajimalo co to je :

ten přeletěl auto a spadl mu zadním oknem do kufru.

To se někomu něco zdálo... normálně mu ten kluk tělem rozbil čelní sklo a spadl na zem. Neisser ho pak podle mě v afektu chytl a vrazil do kufru... :huh:

HUSTY !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by me zajimalo co to je :

ten přeletěl auto a spadl mu zadním oknem do kufru.

To se někomu něco zdálo... normálně mu ten kluk tělem rozbil čelní sklo a spadl na zem. Neisser ho pak podle mě v afektu chytl a vrazil do kufru... :huh:

me to taky prislo jako blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejspis mel navato, ne? :(

Nažranej jak motyka byl právě ten kluk na silnici.

V rychlostech nad 70 km/h ti nárazník podrazí nohy a vezeš se po autě... ;)

No, tak to je pro ridice polehcujici okolnost, ale ta rychlost uz min. Ja bych prave cekal, ze pri tak vysoky rychlosti to uz je horsi, ale stejne, aspon mel anestezii, ale fujtajbl.

Nezeptame se? lol

Neisser Petr

nám. Osvobození / 49, Lysice (Lysice)

tel. 516 472 182

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to je pro ridice polehcujici okolnost, ale ta rychlost uz min. Ja bych prave cekal, ze pri tak vysoky rychlosti to uz je horsi, ale stejne, aspon mel anestezii, ale fujtajbl.

Nezeptame se? lol

Neisser Petr

nám. Osvobození / 49, Lysice (Lysice)

tel. 516 472 182

Jj, to je on... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to fim, ja spis myslel to pritvrzeni ;)

Jo, já jsem se překouk, no je to znát dost, spadlo to o ty 4 cm a v kombinaci se sedmnáctkama je to až až. Proč si myslíš, že budu příští týden měnit oba spodní čepy na ramenech, všechny silenbloky a uložení stabíku.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to fim, ja spis myslel to pritvrzeni  ;)

Jo, já jsem se překouk, no je to znát dost, spadlo to o ty 4 cm a v kombinaci se sedmnáctkama je to až až. Proč si myslíš, že budu příští týden měnit oba spodní čepy na ramenech, všechny silenbloky a uložení stabíku.... lol

V pohode. Myslel jsem si, ze to bude asi o dost tvrdsi. Ja mam obavy, abych tim nedocilil toho samyho jako mam ted jen s tlumicema, zbytecne vyhozeny prachy :) Ale s tema tlumicema co mam, budou ty cepy brzo v prdeli taky, uz neco pamatujou, ty mekky gumovy mrdky sou letos meneny vsechny, tak to asi neni spravnej smer. Ono snad bude nejlepsi tam ty tlumice nechat, nebo pripadne tam dat mekci a pak to postupne doladovat Powerflexem a antiroll kitem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to fim, ja spis myslel to pritvrzeni  ;)

Jo, já jsem se překouk, no je to znát dost, spadlo to o ty 4 cm a v kombinaci se sedmnáctkama je to až až. Proč si myslíš, že budu příští týden měnit oba spodní čepy na ramenech, všechny silenbloky a uložení stabíku.... lol

hmm a ja zase řeším že když je tam dam tak nezajedu do garaže :(:( ted mam cca 3-5cm naranzik od zeme při zajíždění po předu ze svahu, musím vymyslet jestli zešikma pozadu by to nevyšlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to fim, ja spis myslel to pritvrzeni  ;)

Jo, já jsem se překouk, no je to znát dost, spadlo to o ty 4 cm a v kombinaci se sedmnáctkama je to až až. Proč si myslíš, že budu příští týden měnit oba spodní čepy na ramenech, všechny silenbloky a uložení stabíku.... lol

hmm a ja zase řeším že když je tam dam tak nezajedu do garaže :(:( ted mam cca 3-5cm naranzik od zeme při zajíždění po předu ze svahu, musím vymyslet jestli zešikma pozadu by to nevyšlo :)

No ja mam problem jinej, nedostanu se v Chorvatsku na trajekty :) Sice tam uz nechci jet, ale nahoda je blbec. Uz letos sem kvuli vyfuku musel objet pulku Peljesace, pac sem si netrouf to zkouset. Snizit to, tak je to v prdeli, proto dolu zuby nehty nechci. A jeden servisak, kam obcas jezdim, musi kvuli mne oblozit pulku vjezdu fosnama, abych neco neurval lol

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...