Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Kluci, trosku sem se tedka hrabal v aute, od svetel pres podbehy az po zazimovani kol. No, zjistil sem, ze mi nekdo nekdy ted flaknul do levyho zadniho blatniku dverma, ze mi z motoru na levy strane (u baterky) dole pekne chcije olej, ze to mam u nadrze taky trochu nazrzly a tak.

Ad rez u nadrze, koupil sem plastovy podbehy z facelifta a chtel to tam dat, ale nedostavalo se mi sroubku, taxem aspon wapkou kolem ty nadrze tu dutinu umyl a ne ze by to tam bylo primo rezaty, ale takovy zrzavy na 2 mistech, mam to resit nebo jen zadeklovat podbehem a nechat byt?

ad olej, Spidi nevis, kde muze bejt zakopanej pudl? Koukal sem a opravdu trochu ubejva, mam asi 7000km od vymeny a bylo to presne uprostred merky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad olej, Spidi nevis, kde muze bejt zakopanej pudl? Koukal sem a opravdu trochu ubejva, mam asi 7000km od vymeny a bylo to presne uprostred merky.

Já už jsem taky dolejval, prostě to tama trochu teče, s tím nenaděláš nic... ;)

No ono stejne z toho 5l baleni vzdycky zbyde tak akorat ;) Akorat mi to prislo oslintany docela dost, tak nefim, ale je fakt, ze uz to je roky, jen sem asi malo lezel pod autem s montazni lampou :) Na miste kde parkuju po me zadny louzicky nezustavaj, takze asi neresit, coz :)

A co myslis u ty nadrze, kdyz to zadekluju a neni to vylozene rezaty, asi to taky nechat byt, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurnik rozhejbávám zarostlý stěrače z Borgovy kokty a je to na infarkt...

a co že to Borgíno nechal zarůst....zjevně o :prc: údržbu :Dlol

jinak popravdě já to taky řešil asi před měsícem, jedna strana v poho, jen vyčistit a nacpat vazelínu, druhou stranu jsem měl přes noc v plechovce s brzdovkou a ráno to šlo taky krásně rozdělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co myslis u ty nadrze, kdyz to zadekluju a neni to vylozene rezaty, asi to taky nechat byt, ne?

Vyčistit a maximálně přestříknout nejakým sprejem na bázi tlumexu... ;)

Jasny, takze se s tim moc srat nebudu ;) Jen mam strach, aby mi to nespadlo na hlavu, mam jen obyc hever, tak pod to aspon nacpu rezervu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...